Třetí generace zcela bezdrátových sluchátek Huawei přináší aktivní potlačení hluku

Huawei na veletrhu IFA představil už třetí generaci zcela bezdrátových sluchátek Huawei Freebuds 3. Po experimentování s konstrukcí náušníků se design ustálil na peckové podobě známé ze sluchátek Airpods amerického Applu. Od nich se čínský výrobce chce odlišit implementací technologie pro aktivní potlačení hluku a také tvarem úložného pouzdra.

Klepněte pro větší obrázek
Třetí generace zcela bezdrátových sluchátek od Huawei

Sluchátka pohání nový čip Kirin A1 z vlastní dílny Huawei. Podporuje nejnovější specifikaci Bluetooth 5.1. Ve spojení s novým algoritmem výběru Bluetooth signálu dokáže čip dynamicky identifikovat dostupná frekvenční pásma a přepnout na volný kanál. Díky tomu je připojení stabilnější s menším rušením okolních bezdrátových zařízení. To mu umožňuje rychle se přizpůsobit změnám prostředí a dosáhnout hladšího připojení bez rušení.

Čtyři hodiny hraní na jedno nabití

Design sluchátek je údajně inspirovaný přírodou. Úložné a zároveň dobíjecí pouzdro připomíná souměrný oblázek a dobře padne do dlaně. Punc prémiovosti dodává lesklá ploška s logem Huawei. Na výběr je černá a bílá varianta. Samotná dvojice sluchátek má tradiční tvar tyčinky s náušníkem ve tvaru pecky, který není možné dále modifikovat a musíte doufat, že vám bude dobře sedět v uchu.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Na výběr bude bílá a černá barva

Huawei Freebuds 3 podporují nejen redukci šumu při hovoru, ale zároveň i aktivní potlačení hluku v reálném čase. Dvojitým ťuknutím na levé sluchátko zapnete nebo vypnete funkci ANC (Active Noise-Cancelling). Dynamický měnič o průměru 14 mm doplňuje basová trubička instalovaná do každého ze sluchátek. Díky tomu má být zvukové podání hlasitější, silnější a také čistší.

Pouzdro Freebuds 3 je vybaveno funkcí bezdrátového nabíjení. Sluchátka lze nabíjet bezdrátovými nabíječkami i smartphony podporujícími reverzní bezdrátové nabíjení. Sluchátka zvládnou přehrávat hudbu až čtyři hodiny na jedno nabití a až 20 hodin, pokud se používají spolu s nabíjecím pouzdrem. V Česku se začnou prodávat na přelomu října a listopadu, cenu bude výrobce teprve upřesňovat.

Diskuze (4) Další článek: Chuť zakázaného ovoce. Vyzkoušeli jsme levnější 5G model Samsung Galaxy A90

Témata článku: Huawei, IFA, Bezdrátové nabíjení, Hudba v mobilu, Bluetooth, Nabíjení, Bezdrátová sluchátka, Sluchátka, Bluetooth signál, Česká republika, Pouzdro, Tvar, Potlačení, Huawei Freebuds, Sluchátko, Generace, Hluk


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 127

NÁVOD: Jak získat neomezený mobilní internet na léto za 100 Kč

NÁVOD: Jak získat neomezený mobilní internet na léto za 100 Kč

** Jedinečná šance okusit neomezený internet v mobilu od T-Mobilu ** Twist karta s kreditrem 200 Kč aktuálně v Bille za 99,90 Kč ** Surfovat neomezeně můžete celé léto, dokonce i v roamingu

Filip Kůžel, Aleš Pospíšil | 66