TTPcom – pan neznámý

Co říci o mobilu, který nabízí všechny vysněné parametry, ale základní údaje o výrobci nebo začátku prodeje chybí. Snad jen, že každopádně stojí za pozornost.
TTPcom – pan neznámý

Klepněte pro větší obrázek

Společnost TTPcom nevyrábí přímo samotné mobilní telefony, ale specializuje se na vývoj jednotlivých komponent – ať už týkajících se GPRS nebo herní platformy WGE. Spousta světových výrobců využívá jejich služby (NEC, Toshiba a další). V minulých dnech se na mnoha webech objevil zajímavý mobilní telefon pocházející z dílen TTPcom. Jeho označení je neznámé, většinou se používá jen TTPcom TTPcom. Z dostupných informací je zřejmé, že „pan neznámý“ disponuje barevným displejem a je určen pro trojici sítí – 3G/EDGE/GSM.

Z jeho funkcí vypíchněme zejména dnes již povinné GPRS, zprávy EMS a MMS.  Dále klienta elektronické pošty podporujícího protokoly POP3, SMTP a IMAP4. Následující funkce jsou z kategorie těch vzácnějších – podpora Java aplikací (MIDP), C++, Bluetooth a GPS.

Další zdroje se zmiňují ještě o hlasovém ovládání a možnosti si zahrát buď 2D nebo 3D hry a to díky platformě WGE. Jednotlivé tituly bude možné dodatečně doinstalovat. Samozřejmě, že nechybí ani PIM aplikace pro správné hospodaření s časem.

Informace o fyzických parametrech zatím chybí, jakmile se dostanou až k nám, nenecháme si je pro sebe. I z toho mála, které je v současnosti k dispozici je však patrné, že se bude jednat o výkonný a pohledný mobilní telefon.

Diskuze (3) Další článek: Sendo žaluje Microsoft v souvislosti se smartphone Sendo Z100

Určitě si přečtěte