Tuning pro vaše předplacené karty

Balíčky, zvýhodnění, bonusy, doplňky. Některé pamatují Eurotel, některé jsou nové, jiné za dva týdny končí. Rekapitulujeme!
Tuning pro vaše předplacené karty

Vodafone

Stejně přehledný a jednoduchý, jako ceník Divoké karty, je i přehled balíčků. Jsou pouze tři.

 • Program dvojka
  ...nabízí levnější volání na dvě vybraná čísla v síti Vodafone. Cena klesá ze standardních 3 Kč na 2,38 Kč. První nastavení obou čísel je zdarma, každá další změna je zpoplatněna částkou 95 Kč.
 • Balíček Nonstop víkend
  Za 59,50 Kč získáte na jeden víkend (sobota 00:01 až neděle 23:59) neomezené volání v síti Vodafone. Bezplatné hovory se však nevztahují na čísla vybraná do výše popsaného Programu dvojka.
 • SMS balíček
  ...obsahuje 40 volných SMS do všech mobilních sítí v České republice. Na jejich zužitkování má zákazník 7 dnů od aktivace, nevyužité SMS propadnou. Další SMS balíček je možné zakoupit až 7 dní od předcházející aktivace. Cena balíčku je 59,50 Kč.


TIP: Chcete se zorientovat v předplacených tarifech? Přečtěte si náš Přehled aktuálních předplacených karet.


 
T-Mobile

Přede dvěma dny začala platit dvojice balíčků s lákavým zvýhodněním. Budou platit do 31. srpna 2007 a jmenují se Twist Volání 100 a Twist SMS Volno 300

Twist Volání 100

Za poplatek 49 Kč týdně získáte 100 volných minut pro volání do vlastní sítě mimo špičku, tedy od 19:00 do 8:00, a to ve všední dny i o víkendu. Po aktivaci se bude částka 49 Kč pravidelně strhávat z kreditu a balíček tak bude stále aktivní. Pokud jej nebudete chtít dále využívat, musíte jej zavčas deaktivovat.

 • aktivace: zaslat SMS ve tvaru TVOL A na číslo 4603
 • deaktivace: zaslat SMS ve tvaru TVOL D na číslo 4603

Twist SMS Volno 300 a Twist SMS víkend 300

Balíček určený pro náruživé textovkáře. Za 29 Kč týdně dostanete 300 volných SMS do sítě T-Mobile pro období mimo špičku, tedy v době od 19:00 do 8:00. Nabídku lze využívat ve všední dny, nikoli o víkendech. To proto, že na podobné SMS šílenství během víkendů je určen už zavedený balíček Twist SMS Víkend 300. Ten za stejnou cenu, tedy 29 Kč týdně, nabízí rovněž 300 SMS zpráv, ovšem jen během víkendu. Snadno si každý spočítá, že při využití celého balíčku vyjde jedna zpráva na pouhých deset haléřů.

Twist Nej Nonstop

Za 29 Kč týdně si můžete vybrat jedno číslo z vlastní sítě, na které pak můžete volat bez omezení. Balíček platí sedm dní od aktivace, pokud si jej nedeaktivujete, automaticky začne platit další. První registrace (na lince 4440) Twist Nej čísla je zdarma, každá změna stojí 113 Kč. Balíček Twist Nej Nonstop je možné aktivovat online (Můj T-Mobile), pomocí SMS ve tvaru TNEJ A na číslo 4603, nebo zavoláním na Zákaznické centrum (4603).


Telefónica O2

U O2 je situace zdaleka nejsložitější. Zvýhodnění a balíčků je hned několik. Některé se kryjí s měsíčními paušálními programy.

O2 Spolu

Za 29 Kč měsíčně získáte 25% snížení cen za veškerou komunikaci se dvěma čísly sítě O2. První aktivace služby v kalendářním měsíci je zdarma, každá další stojí 95 Kč. Příjemný je také 5% bonus, který získáte při dobití kreditu na SIM s aktivovanou službou O2 Spolu.

O2 Star

Služba velice podobná té předchozí. Cena volání, SMS, MMS a datových přenosů na jedno číslo kterékoliv sítě je v rámci služby O2 Star snížena o 20 %. První aktivace služby v kalendářním měsíci je zdarma, každá další za 95 Kč.

O2 Neomezené volání

S Neomezeným voláním získáte možnost telefonovat na mobilní čísla O2 zdarma, a to od pondělí do pátku od 19:00 do 7:00 a po celý den o víkendech a svátcích. Službu si mohou aktivovat pouze noví majitelé předplacených karet s tarify O2 TXT, O2 Mix a O2 Fajn. Aktivace pro období 4 týdnů je podmíněna jednorázovým dobitím kreditu ve výši minimálně 300 Kč. Služby je zdarma po dobu 12 týdnů od aktivace. Jestliže není v některém ze čtyřtýdenních období naplněna podmínka minimálního jednorázového dobití 300 Kč, v následujícím čtyřtýdenním období nemá zákazník na službu nárok. Pokud se v tomto období podmínka splní, služba je na následující období opět aktivována.

Jestli máte o Neomezené volání zájem, pospěšte si, nabídka platí už pouze do konce dubna!

Dlouhý víkend

službacena
Dlouhý víkend233 Kč
Dlouhý víkend0 Kč

Jistě lákavější nulová cena platí pouze pro dobíhající akci spojenou se speciální předvánoční sadou předplacenek (více informací najdete zde). Pro všechny ostatní platí uvedená cena 233,24 Kč za měsíc.

Se službu Dlouhý víkend lze volat od pátku 00:01 hodin do neděle 23:59 hodin v síti O2 (mobilní i pevné linky) zdarma. Volné minuty jsou čerpány až po vyčerpání volných minut z tarifu a ostatních Top balíčků volných minut. Aktivace služby se provádí zasláním SMS ve tvaru DV na číslo 999235, deaktivace za pomoci SMS ve tvaru DV D. na číslo 999235.Službu nelze aktivovat dříve, než 30 dní od poslední aktivace služby.

Předplacené balíčky volných minut, SMS a MMS

popis balíčkucena
65 SMS v síti O249 Kč
149 SMS v síti O2100 Kč
300 SMS v síti O2149 Kč
3333 SMS v síti O21 500 Kč
25 minut volání100 Kč
40 minut volání149 Kč
270 minut volání950 Kč

SMS a minuty z těchto dvou balíčků lze využít pouze tehdy, kdyby byly za normálních okolností zpoplatněny standardní sazbou příslušného tarifu. Vyloučeny jsou tedy bonusové a z jiných balíčků pocházející minuty a SMS.

Jak jsem předeslal v úvodu kapitoly, O2 má balíčků skutečně mnoho. Některé pochází ještě z dob Eurotelu (zde jsem si dovolil malé rýpnutí a název následujícího balíčku ponechal tak, jak jsem jej našel na stránkách O2)

 • Go SMS balíček 30 SMS v síti Eurotel za 54 Kč
 • Balíček 50 SMS do sítě O2 za 50 Kč pro karty z limitované edice „SMS za 1 Kč“
 • 250 SMS v síti O2 za 50 Kč pro O2 Special, O2 Fajn
 • Neomezený balíček SMS odeslaných na jedno číslo O2 za 35 Kč
  V případě změny vybraného čísla je tato změna zdarma, pokud od poslední změny čísla uplynulo 30 dní a více, jinak je změna zpoplatněna 95 Kč. Balíček je možné aktivovat pouze s tarifem O2 TXT.
 • MMS balíček 5 MMS za 35 Kč

Volej domů

Služba nabízí za týdenní paušální poplatek volání na vybraná čísla po celý den zdarma. Vše nejlépe vyjádří následující tabulka. Zákazník může vyměnit třetí číslo ve skupině maximálně jednou za sedm dní od poslední změny, jinak bude změna účtována částkou 49 Kč. Pokud si zákazník sníží počet čísel ve skupině ze tří na dvě, tak zaplatí také poplatek 49 Kč. U paušálních zákazníků se doporučuje provádět změny čísel ve skupině nebo deaktivace služby vždy na začátku zúčtovacího období, jinak budou všechny hovory naúčtovány.

Počet číselTýdenní paušál
1 číslo na pevnou linku23 Kč
1 mobilní číslo O249 Kč
1 pevná a 2 mobilní linky O259 Kč
2 - 3 mobilní čísla O259 Kč

Pokud zákazník využívá některé další služby O2, které jsou postaveny na zvýhodněném volání na vybrané číslo, nemůže pro tato čísla používat Volej domů. Aktivace služby probíhá odesláním textové zprávy ve tvaru DOMU telefonní číslo(a), které si přejete aktivovat na číslo 999235. Deaktivace služby: DOMU D telefonní číslo(a), které si přejete deaktivovat.

Tato služba bude platit už pouze do konce června.

Diskuze (23) Další článek: Sony Ericsson P700i: chystá se nový komunikátor

Témata článku: Operátoři, Vodafone, O2, T-Mobile, Předplacené karty, Odeslaná SMS, První nastavení, Karta, Jednorázové dobití, Neomezený balíček, Uvedená cena


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80