Twist dobíjení přes SMS na více místech

Již chvíli můžete dobíjet své Twist karty novým způsobem – prostřednictvím obyčejné textovky. Až doposud byly možnosti této služby poměrně omezené - nyní je však dostupná po celé republice.
Twist dobíjení přes SMS na více místech

Již od středy 28. listopadu si můžete dobíjet Twist karty pouhým odesláním jediné textové zprávy. Stačí jen mít platební kartu a provést úvodní registraci pro tuto službu ve vybraných bankomatech Komerční banky. V průběhu pilotního provozu bylo možné použít pouhých dvou bankomatů Komerční banky v Praze – na ulici Dejvická a na  Václavském náměstí. Nyní však Paegas rozšířil tuto službu o dalších několik desítek míst.

Po úspěšné registraci obdržíte na stvrzence z bankomatu číslo DPIN, s jehož pomocí pak můžete kdykoliv a kdekoliv dobít jakoukoliv Twist kartou odesláním textovky na číslo 5602 ve tvaru:

DOBIT_<DPIN>_<DOBIJENA CASTKA>_<DOBIJENE TELEFONNI CISLO>

Dobíjené telefonní číslo se uvádí pouze v případě, pokud dochází k dobíjení jiné Twist karty než z které je textovka odesílána, telefonní číslo se zadává bez první 0. Pokud chcete dobít vlastní Twist kartu nemusí se telefonní číslo zadávat. Dobíjet lze částky od 400 korun do 4 000 korun (částky musí být v celých korunách). Úspěšnost dobití je zdarma potvrzena na číslo odesílatele textovkou i na dobíjené číslo. Jako bonus získáte až do odvolání zdarma 10% z dobíjené částky.

K jednomu telefonní číslu může být registrována pouze jedna platební karta, ale na jednu platební kartu může být registrováno několik telefonních čísel.

Jejich seznam si můžete přečíst zde:


Diskuze (19) Další článek: Alcatel One Touch 512: ještě méně novinek, než jsme čekali

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, SMS, Twist, Dobíjení

Určitě si přečtěte