Twist Info Plus: nechte si posílat aktuální informace

Od mezinárodního dne dětí (prvního června) budou mít všichni majitelé předplacenky Twist automaticky k dispozici službu Info Plus, kterou až dosud mohli využívat pouze majitelé tarifních programů. Jak tuto službu aktivovat a používat?
Twist Info Plus: nechte si posílat aktuální informace
Od mezinárodního dne dětí (prvního června) budou mít všichni majitelé předplacenky Twist automaticky k dispozici službu Info Plus, kterou až dosud mohli využívat pouze majitelé tarifních programů.

Podmínky ovládání jsou stejné jako u standardních tarifů, je se služba jinak jmenuje: Twist Info Plus. Stejně jako u tarifů ji můžete používat i v zahraničí z roamingu – psát můžete na číslo 4616. Cena za objednání kanálu je stejná jako cena SMS – 2,80 Kč, pokud si kanál objednáte z ClickProfilu (sekce Nastavení služeb) na webu, neplatíte nic. Cena za příchozí informaci v textovce je do 3,15 Kč včetně daně.

Pokud váš kredit klesne pod dvacet korun, bude vám zastaveno posílání informačních zpráv z kanálu. Pro obnovení si musíte kredit dobít. Zhruba do hodinky vám bude zasílání zpráv opět obnoveno.

A jak funguje objednávání? Úplně stejně jako u tarifních programů. Pro přesný postup a syntaxi příkazů, které informace objednávají, se podívejte na web Paegasu. Zde najdete také seznam kanálů a jejich obsah. Je-li vaše objednání úspěšné, dostanete jako odpověď textovku, v níž je vám oznámeno, že daný kanál byl nastaven. Pokud chcete kanál zrušit, uděláte to samé jako při objednávání, jen u textovky zaměníte znaménko plus za minus, u SIM Toolkitu je volba zrušení přímo v menu a ClickProfilu zase možnost deaktivace. Zrušení všech kanálů provedete odesláním textovky –PLUS na číslo 4616.

Diskuze (6) Další článek: Chtěli byste mobil s podpisy známých herců jako suvenýr?

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Info, Informace, Akt, Plus


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40