Twist Info Plus: nechte si posílat aktuální informace

Od mezinárodního dne dětí (prvního června) budou mít všichni majitelé předplacenky Twist automaticky k dispozici službu Info Plus, kterou až dosud mohli využívat pouze majitelé tarifních programů. Jak tuto službu aktivovat a používat?
Twist Info Plus: nechte si posílat aktuální informace
Od mezinárodního dne dětí (prvního června) budou mít všichni majitelé předplacenky Twist automaticky k dispozici službu Info Plus, kterou až dosud mohli využívat pouze majitelé tarifních programů.

Podmínky ovládání jsou stejné jako u standardních tarifů, je se služba jinak jmenuje: Twist Info Plus. Stejně jako u tarifů ji můžete používat i v zahraničí z roamingu – psát můžete na číslo 4616. Cena za objednání kanálu je stejná jako cena SMS – 2,80 Kč, pokud si kanál objednáte z ClickProfilu (sekce Nastavení služeb) na webu, neplatíte nic. Cena za příchozí informaci v textovce je do 3,15 Kč včetně daně.

Pokud váš kredit klesne pod dvacet korun, bude vám zastaveno posílání informačních zpráv z kanálu. Pro obnovení si musíte kredit dobít. Zhruba do hodinky vám bude zasílání zpráv opět obnoveno.

A jak funguje objednávání? Úplně stejně jako u tarifních programů. Pro přesný postup a syntaxi příkazů, které informace objednávají, se podívejte na web Paegasu. Zde najdete také seznam kanálů a jejich obsah. Je-li vaše objednání úspěšné, dostanete jako odpověď textovku, v níž je vám oznámeno, že daný kanál byl nastaven. Pokud chcete kanál zrušit, uděláte to samé jako při objednávání, jen u textovky zaměníte znaménko plus za minus, u SIM Toolkitu je volba zrušení přímo v menu a ClickProfilu zase možnost deaktivace. Zrušení všech kanálů provedete odesláním textovky –PLUS na číslo 4616.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Informace, Akt, Plus

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34