Twist kartu můžete dobít jednodušeji - na benzínce

Od včerejšího dne můžete dobíjet kredit na svých Twist kartách prostřednictvím platebních terminálů na benzínových pumpách. A není jich málo - hodně přes dvě stovky.
Twist kartu můžete dobít jednodušeji - na benzínce

Na benzínkách to znají

Po úspěšném pilotním projektu, který probíhal na vybraných čerpacích stanicích v České republice v průběhu srpna a září letošního roku, byl konečně zahájen ostrý provoz této nové – a v jistých ohledech i revoluční – služby. Pokud tedy vlastníte nějakou tu Twistku a váš kredit se již přiblížil nebezpečně nízké hranici, můžete využít jedné z neuvěřitelného počtu 251 čerpacích stanic.

Pro dobití můžete zvolit jakoukoli částku v rozmezí od 200 do 9999 korun, které se po úspěšné autorizaci připíšou na váš mobilní účet. Mějte ale na paměti, že dobití částkou nižší než čtyři stovky je sice možné, takové dobití vám však neprodlouží platnost vašeho kreditu. Při dobití z čerpací stanice také dostanete jako pozornost deset procent z dobíjené částky zdarma. Je to sice drobnost, dokáže ale potěšit.

Někteří to uvítají

Platbu za dobití však můžete provést i v hotovosti – nemusíte totiž vlastnit kartu CCS. Nový způsob dobití je rychlý a pro spoustu motoristů, kteří navštěvují čerpací stanice i pohodlný – nemusí totiž kupovat kupony a poměrně nepohodlně svůj mobil dobíjet. Může totiž velmi jednoduše při placení za benzin připlatit za kredit. Docela fajn, ne?

Diskuze (4) Další článek: Sony Mylo: Internet bez drátu

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Twist Kart, Karta, Benzín

Určitě si přečtěte