Týden mobilně 183: díl s obrněnou technikou

Tank na ovládání z mobilu a obrněný smartphone jsou hlavními hrdiny aktuálního dílu. Řeč bude o nových virtuálech i ČTÚ.
Týden mobilně 183: díl s obrněnou technikou

Výrobce stavebních strojů Caterpillar představuje na českém trhu třetí odolný obrněný telefon a zároveň druhý smartphone, CAT B15. Vylepšil výbavu, mírně osvěžil design a stále odolá prachu, vodě i pádům do 1,8 m. V redakci Computeru se občas objeví velmi zajímavá hračka. Tu dnešní, tank Logicom Spy-C na bezdrátové ovládání z mobilu, představí kolega Kuba Michlovský (@Zweitakt).

Počet českých virtuálních operátorů se pomalu začíná zakulacovat do čísla 10, dalšími přírůstky budou Centropol, Fayn a 99mobile. ČTÚ aktuálně řeší stížnosti spíše od klasických operátorů, těm se totiž nelíbí upravené podmínky nového kola aukce. Případný čtvrtý hráč PPF Mobile je naopak považuje za zatím nejtransparentnější.

Klepněte pro větší obrázek
  • 01:23 – první pohled na odolný smartphone CAT B15
  • 09:31 – mobilní hračka, tank Logicom Spy-C
  • 13:33 – operátorské okénko: noví virtuálové, příprava na aukci
  • 18:58 – vyhlášení vítězů soutěže o 2× Samsung Galaxy S4, závěr
Pozn.: Ve videu je chybně uveden typ procesoru u CAT B15. Správně je dvoujádrový procesor s taktem 1 GHz.
Diskuze (18) Další článek: GoMobil nabídne 100 minut a 100 MB za 200 Kč

Témata článku: Video, Týden mobilně, ČTÚ, CAT B15, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 Active, Samsung Galaxy S4-A, Technik, Druhý smartphone, Kuba Michlovský, Obr, Mobil, Týden, Stavební stroj

Určitě si přečtěte