Týden mobilně 519: O zemětřesení na ČTÚ a dospívajících hodinkách značky Honor

Týden mobilně 519: O zemětřesení na ČTÚ a dospívajících hodinkách značky Honor

Ještě jednou se vrátíme k události týdne – rezignaci/odvolání šéfa Českého telekomunikačního úřadu. Co k tomu vedlo a co nás čeká?

Loni Huawei a Honor předvedli zajímavý koncept. Relativně jednoduché chytré hodinky se skvělým designem, výdrží a cenou. Letos se přidávají nové senzory, nové funkce a celé hodinky se posunuly o pořádný kus dopředu.

Také přidáme Mobilní pavlač a další Týden mobilně je na světě. Děkujeme, že se díváte.

O čem byla řeč na Mobilní pavlači:

Sítě 5G

5G je zkratka pro bezdrátové sítě páté generace. Mají kratší odezvu, vyšší přenosové rychlosti, kapacitu a variabilitu. Jsou od základu vymyšlené tak, aby zvládaly širokopásmové připojení miliónů lidí a strojů v metropolích, energeticky nenáročné senzory, které s jedinou baterií vydrží roky, a cokoliv mezi tím.

Ve světě začalo hromadné spouštění 5G sítí v roce 2019, start 5G v Česku bude opožděný. Nejvýznamnějšími vývojáři 5G technologií a výrobci síťových komponent jsou Huawei, Nokia, Ericsson a Samsung.

Váš názor Další článek: RECENZE: Huawei P Smart Pro – Být, či nebýt? To je, oč tu běží

Témata článku: Honor, Video, Týden mobilně, Chytré hodinky, Aukce, 5G, Hodinky, ČTÚ, Mobilní pavlač, Politika, Pavlač, Nový senzor, T - Mobil, Zemětřesení, Skvělý design, Značka


Určitě si přečtěte