Týden: předzvěsti veletrhu CeBIT, porovnáváme tarify Paegasu

Hannoverský veletrh CeBIT je za dveřmi, porovnali jsme tarify Paegasu, představili nové mobily a služeb, naučili vás synchronizovat, vrátili jsme kartu SIM. O tom všem se na MobilManii napsalo minulý týden.
Týden: předzvěsti veletrhu CeBIT, porovnáváme tarify Paegasu
Hannoverský veletrh CeBIT je za dveřmi, porovnali jsme tarify Paegasu, představili plno nových mobilů a služeb, naučili vás synchronizovat, vrátili jsme kartu SIM. A vůbec jsme vám minulý týden servírovali to nejchutnější menu z naší redakční kuchyně.

Jaký tarif u Paegasu

Už víte, který Oskarův tarif je pro vás nejvýhodnější? Určitě vám poradí naše velmi detailní srovnání všech Oskarových tarifů včetně Oskarty, ta vyjde mnohdy nejvýhodněji. A to dokonce více než všechny tarify od Paegasu dohromady. S těmi jsme vás seznámili v našem seriálu:

Samozřejmě nechybí ani informace o posledních novinkách v jeho tarifech. Chcete-li se upsat ďáblu, vlastně koni, můžete si vybrat mezi HITem nebo Víkendem. A má-li už se stát mobilním i někdo další z vašeho příbuzenstva, nechte si poradit a určitě mu vyberte Partnera.

Dělejte si poznámky

Už je toho porovnávání moc? Tak si začněte dělat poznámky. Můžete si je rovnou namluvit třeba do mobilu, ale jen v případě, že máte WAP. Tohle vám umožní vylepšená služba GCVoice. Celkem dost věcí umí i infraport ve vašem mobilu. Věděli jste, že s ním můžete hrát s kamarádem hada?

Plno nových mobilů

Tento týden bude ve znamení hannoverského veletrhu CeBIT, kde bude zcela jistě představeno mnoho novinek. Nicméně i přes mnohá utajení se na povrch dostaly první informace o připravovaných Nokiích. A že se bude na co těšit, připravte se na animovaná loga ve 3330, rádio a GPRS v 8310 a úplně všechno bude umět 6310.

Nokii se pokusí ukousnout kus z koláče trhu nový hráč na poli mobilních telefonů, jehož původem je také Skandinávie, a to konkrétně Norsko. Uvidíme, jak se ujme miniaturní chytrý telefon ve stylu véčka od firmy MagCom. Oproti tomuto nováčkovi vám ale určitě nemusím představovat francouzské Sagemy. Zatím toho u nás moc neuhrály, ale kdoví co dokáže jejich dvojitý útok na GPRS. Snad nebudou tak zbrklí, jako tomu bylo rychle spíchnutého, miniaturního Samsungu. Ten mám velké problémy s WAPem. A pokud se vám ani jeden s těchto mobilů nelíbí, podívejte se, jak vypadá ideální mobil.

A málem bych zapomněl: už se vám někdy zdálo o tom, že nemusíte dobíjet mobil? Opravdu to jde, místo akumulátoru si totiž dáte obyčejný primární článek.

Našli jsme ztracenou kartu SIM

Ztrácíte často své osobní věci? Nebo jste často terčem útoku zlodějů? Najdou se i tací, co pak najdou vaši ztracenou SIMku. Vrátit ji původnímu majiteli není úplně jednoduché. To dosvědčují i příspěvky našich čtenářů v nejžhavější diskusi minulého týdne. Pokud se vám ztratí karta SIM nebo telefon, pak budete rádi, že jste si údaje ve vašem mobilu synchronizovali s PC. Nechejte si poradit, jak se to dělá s Alcatelem 501/701, Nokií 7110 a Nokií 6210.

Na závěr malé drama

Na závěr si zkontrolujte, zda už nejste na svém mobilu závislí, ať to u nás nedopadne podobně, jak v indickém parlamentu, kde to došlo tak daleko, že museli mobily zakázat. No, nemyslete si, zase takové drama to nebylo. O to zajímavěji dopadl obchodník se zapnutým mobilem na palubě amerického letadla, tady vypuklo opravdové drama. Asi neměl ponětí o stoprocentním roamingu Twistu v Rakousku a zrovna se pokoušel mobil odblokovat. Smůla, že nečte MobilManii. Vy na rozdíl od něj nejste žádní začátečníci a víte, co dělat, když je mobil blokovaný.

A jestli vám minulý týden na MobilManii nechutnalo, podívejte se, co se vaří v kuchyňce našich operátorů.

Váš názor Další článek: Siemens SL25 a S45: nové mobily na CeBITu

Témata článku: Ostatní, Tarify, CeBIT, Tarif, Veletrh, Paegas, Týden


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10