U všech operátorů lze stále získat kredit navíc

Je po vánocích, ale některé dárky od operátorů si můžete stále ještě užít naplno. Kredit zdarma, bonusy. Jak na to?
U všech operátorů lze stále získat kredit navíc

Vánoce už sice skončily, ale u všech mobilních operátorů lze stále získat nějaký ten předplacený kredit zdarma, takže pokud uvažujete o výhodném volání, máte stále šanci uspět u všech předplacených služeb. O2 a Vodafone mají nabídku omezenou do konce ledna, T-Mobile si s datem ukončení hlavu neláme.

O2 kredit rovnou zdvojnásobuje

Možná jste pod vánoční stromeček dostali předplacenou SIM kartu od mobilního operátora O2 s tarifem TXT. Jestliže ne, můžete si ji zakoupit ve volném prodeji za 95 Kč (karta obsahuje původní kredit 50 Kč, registrační kartičku na 50 Kč a 5 volných MMS). Paušální O2 zákazníci si ji také mohou stále objednat za své nastřádané Benefit body (250 bodů, objednací kód 270). Objednávka se uskutečňuje prostřednictvím bezplatné zákaznické linky *11.

Ptáte se, proč byste si měli tuto kartu objednávat či kupovat? Když ji do konce tohoto měsíce dobijete v minimální výši 300 Kč, získáte 100% kreditu zdarma (maximálně však 1 000 Kč). Obdržíte-li na své číslo tento zdvojnásobený kredit, čeká vás poté řada omezení. Nebudete si například moct zavolat na prémiová čísla či poslat speciálně placenou textovku. Více podrobností o těchto, ale i dalších nevýhodách, najdete v našem podrobném článku.

Ceník tarifu O2 TXT:

Volání do mobilní sítě O25,90 Kč
Volání do ostatních českých sítí7,40 Kč
Struktura účtování60+30
Cena za SMS2,00 Kč
Cena za MMS6,90 Kč

Tento tarif nemusí vyhovovat všem, takže si jej můžete zdarma změnit. Zdarma ale jen jedenkrát. Poté stojí změna tarifu 95 Kč. Přehled ostatních dvou předplacených tarifů najdete zde.

T-Mobile připíše bonusový kredit automaticky

T-Mobile jako jediný nemá svou nabídku spojenou s Vánoci a nabízí stručná a jasná pravidla. Předplacené SIM karty s bonusem nesou pojmenování Twist Start Bonus a jsou k mání za 99 Kč s počátečním kreditem ve výši 10 Kč.

Pro získání bonusu stačí dobít kredit v minimální výši 200 Kč a získáte tak 100 Kč kreditu zdarma. Jelikož 200 Kč je min. částka, kterou si lze předplacenou službu dobíjet, nemusíte si pro získání bezplatného kreditu nic pamatovat ani aktivovat, kredit vám bude připsán automaticky.

Ceník tarifu Twist Start:

Volání do všech českých sítí5,90 Kč
Struktura účtování60+30
Cena za SMS2,90 Kč
Cena za MMS10,00 Kč

Tarif lze samozřejmě změnit. První změna je zdarma a každá další je zpoplatněna částkou 113 Kč. Operátor má k dispozici další tři předplacené tarify, jejichž ceník najdete zde.

Vodafone: bonus pro věrné

Předplacenkáři Vodafonu mohou získat 20 % kreditu navíc z dobíjené částky při každém dobití, které může být v rozmezí od 200 Kč do 9 999 Kč. Bonus ovšem získají pouze věrní zákazníci, a to až po aktivaci svého zvýhodnění na bezplatné zákaznické lince *077.

Počet měsíců, po které budou stálí zákazníci dostávat svůj bonus, se uplatňuje podle roků, po které jste s Vodafonem. Máte-li například své číslo aktivní tři roky, kredit navíc budete tedy dostávat po dobu tří měsíců.

Ceník předplacených služeb Vodafone:

Volání do vlastní sítě2,98 Kč
Volání do všech českých sítí7,14 Kč
Struktura účtování60+1
Cena za SMS2,38 Kč
Cena za MMS11,31 Kč
Diskuze (41) | Mio možná opustí iGo a začne používat vlastní software

Témata článku: Operátoři, Vodafone, T-Mobile, O2, Kredit, Operátor, Předplacený kredit

Určitě si přečtěte

T-Mobile přichází s nabídkou deseti telefonů za 1 Kč. Stačí se upsat...

T-Mobile přichází s nabídkou deseti telefonů za 1 Kč. Stačí se upsat...

** Nokii 5 nebo jeden z dalších devíti telefonů nabízí T-Mobile od 1 Kč ** Samozřejmě musíte upsat duši na dvě léta s tarifem Mobil ** Akce platí do konce února 2018 i pro přechod z Twistu na paušál

Dnes | Pospíšil Aleš | 6

T-Mobile chystá miliardové investice do optických sítí

T-Mobile chystá miliardové investice do optických sítí

13.  1.  2018 | E15.cz , Gallistl Vladan | 11

Leden u O2: Kdo by nechtěl mobil a náramek Xiaomi za 6 Kč...

Leden u O2: Kdo by nechtěl mobil a náramek Xiaomi za 6 Kč...

** Než začnete lovit drobné, přečtěte si pozorně podmínky akce ** Nebo kupte raději za plnou cenu, operátor v lednu zlevňoval ** Novinkou od Jihokorejců je Samsung Galaxy A8 za 12 995 Kč

6.  1.  2018 | Pospíšil Aleš | 26

Vodafone v lednu začne prodávat Xiaomi a přidá velké povánoční slevy [ceník]

Vodafone v lednu začne prodávat Xiaomi a přidá velké povánoční slevy [ceník]

** Výkon za rozumnou cenu, takové jsou dle Vodafonu modely Xiaomi ** Top model Xiaomi Mi MIX 2 vyjde na necelých 15 tisíc korun ** Operátor v lednu výrazně zlevňuje, ceny jdou dolů o tisíce

31.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 14

Mobilní internet u nás není až tak drahý. ...když se srovnáme s Uzbekistánem a Nigérií

Mobilní internet u nás není až tak drahý. ...když se srovnáme s Uzbekistánem a Nigérií

** Čeští operátoři jsou drazí zhruba stejně jako britští či němečtí ** Za data si nechají pořádně zaplatit v zemích Beneluxu ** Nejhůř je na tom Afrika, na „giga“ tam trhnou skoro 1 000 Kč

27.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 42