U:fon nabídne přístup k internetu přes mobil

Připojení na cesty za dvě stě korun měsíčně postačí na web a e-mail. Další dnešní novinkou je mobil pro dámy.
U:fon nabídne přístup k internetu přes mobil

Data na cesty za dvě stovky

Zelený sympaťák přeběhnuvší dobu představil dnes nový datový balíček. Noví i stávající zákazníci se mohou připojit do sítě internet také prostřednictvím svého mobilního telefonu. Kdo už využívá služby U:fona a potřebuje se tu a tam připojit a vyřídit nějaký ten e-mail, či zabrouzdat na webu, ten ocení data za měsíční poplatek 200 Kč. Nově nabízený balíček internetu v mobilu je srovnatelný s již nabízenou službou U:fonův internet, jedná se ale o službu plně mobilní bez nutnosti nosit sebou datový modem.

Vzhledem k tomu, že se jedná o doplňkovou službu k mobilnímu hlasovému tarifu, je balíček navíc zvýhodněn o 37 Kč za měsíc oproti samostatné službě U:fonův internet. Balíček nabízí rychlost v průměru 40 - 60 kbit/s při stahování i odesílání dat. Služba tedy není zcela vhodná pro multimediální aplikace či stahování většího objemu dat, ale nové zprávy ze světa mobilů a operáotrů jistě zprostředkuje.

Aby mohl zákazník využívat této nabídky, je třeba pořídit si či již vlastnit jakýkoli mobilní telefon s jedním ze čtyř U:fonových nonstop tarifů (tj. Za Nula, Za 100, Za 300, Za 600 Rodina) a k němu si nechat aktivovat balíček U:fonův internet. Dále je nutné zakoupit datový USB kabel se samoinstalačním CD za 220 Kč. Zprovoznění služby je tak snadné i pro méně pokročilé uživatele.

U:fon do každé kabelky

Náš nejmladší mobilní operátor U:fon dnes hýří novinkami, představil nový telefon určený pro volání v jeho síti CDMA a nový datový tarif pro připojení přímo z mobilu na cestách. Nový model s označením AiJi AM110 je k mání ve dvou barvách, a sice v perleťově modré a černomodré. Je prý trochu lehčí a ergonomičtější, zalíbit se má zákaznicím něžného pohlaví.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Z U:fonova nového modelu AiJi AM110 přímo vyzařuje duch Asie

Telefon zaznamenává datum i čas hovorů včetně těch zmeškaných. Kapacita SMS je 100 pro doručené a 50 pro odeslané. Při kapacitě 600 položek v adresáři se vždy najde místo pro nový kontakt. Telefon automaticky přiřazuje jméno z telefonního seznamu k příchozí zprávě SMS a podává zprávu o doručení odchozích SMS tak, jak jsou zákazníci zvyklí u GSM telefonů.

Základní údaje

  • Rozměry a hmotnost: 105 × 42,5 × 14,9 mm, 75 g
  • Displej: 128 × 128 bodů, 65000 barev
  • Melodie: polyfonní melodie, 16 tónů
  • Výdrž: baterie 850 mAh Li-Polymer, až 150 minut hovoru, 100 hodin pohotovostním režimu
  • Užitečné aplikace: kalendář, budík, kalkulačka, světový čas, stopky, hra, české a anglické menu
Ceny přístroje
AIJI AM-110 smlouva na 2 roky smlouva na dobu neurčitou
Za Nula - 2 500 Kč*
Za 100 1 000 Kč 2 000 Kč
Za 300 500 Kč 2 000 Kč
Za 600 Rodina (3 přístroje) 2 000 Kč 6 000 Kč
*k ceně je nutné připočíst 500 Kč za aktivaci
Diskuze (25) Další článek: Aktualizováno: O2 tvrdí, že SMSender nezdražil, ceník ale neopravil

Témata článku: Operátoři, U:fon, Mobil, Něžné pohlaví, Internet, Přístup

Určitě si přečtěte