U:fon nabídne přístup k internetu přes mobil

Připojení na cesty za dvě stě korun měsíčně postačí na web a e-mail. Další dnešní novinkou je mobil pro dámy.
U:fon nabídne přístup k internetu přes mobil

Data na cesty za dvě stovky

Zelený sympaťák přeběhnuvší dobu představil dnes nový datový balíček. Noví i stávající zákazníci se mohou připojit do sítě internet také prostřednictvím svého mobilního telefonu. Kdo už využívá služby U:fona a potřebuje se tu a tam připojit a vyřídit nějaký ten e-mail, či zabrouzdat na webu, ten ocení data za měsíční poplatek 200 Kč. Nově nabízený balíček internetu v mobilu je srovnatelný s již nabízenou službou U:fonův internet, jedná se ale o službu plně mobilní bez nutnosti nosit sebou datový modem.

Vzhledem k tomu, že se jedná o doplňkovou službu k mobilnímu hlasovému tarifu, je balíček navíc zvýhodněn o 37 Kč za měsíc oproti samostatné službě U:fonův internet. Balíček nabízí rychlost v průměru 40 - 60 kbit/s při stahování i odesílání dat. Služba tedy není zcela vhodná pro multimediální aplikace či stahování většího objemu dat, ale nové zprávy ze světa mobilů a operáotrů jistě zprostředkuje.

Aby mohl zákazník využívat této nabídky, je třeba pořídit si či již vlastnit jakýkoli mobilní telefon s jedním ze čtyř U:fonových nonstop tarifů (tj. Za Nula, Za 100, Za 300, Za 600 Rodina) a k němu si nechat aktivovat balíček U:fonův internet. Dále je nutné zakoupit datový USB kabel se samoinstalačním CD za 220 Kč. Zprovoznění služby je tak snadné i pro méně pokročilé uživatele.

U:fon do každé kabelky

Náš nejmladší mobilní operátor U:fon dnes hýří novinkami, představil nový telefon určený pro volání v jeho síti CDMA a nový datový tarif pro připojení přímo z mobilu na cestách. Nový model s označením AiJi AM110 je k mání ve dvou barvách, a sice v perleťově modré a černomodré. Je prý trochu lehčí a ergonomičtější, zalíbit se má zákaznicím něžného pohlaví.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Z U:fonova nového modelu AiJi AM110 přímo vyzařuje duch Asie

Telefon zaznamenává datum i čas hovorů včetně těch zmeškaných. Kapacita SMS je 100 pro doručené a 50 pro odeslané. Při kapacitě 600 položek v adresáři se vždy najde místo pro nový kontakt. Telefon automaticky přiřazuje jméno z telefonního seznamu k příchozí zprávě SMS a podává zprávu o doručení odchozích SMS tak, jak jsou zákazníci zvyklí u GSM telefonů.

Základní údaje

  • Rozměry a hmotnost: 105 × 42,5 × 14,9 mm, 75 g
  • Displej: 128 × 128 bodů, 65000 barev
  • Melodie: polyfonní melodie, 16 tónů
  • Výdrž: baterie 850 mAh Li-Polymer, až 150 minut hovoru, 100 hodin pohotovostním režimu
  • Užitečné aplikace: kalendář, budík, kalkulačka, světový čas, stopky, hra, české a anglické menu
Ceny přístroje
AIJI AM-110 smlouva na 2 roky smlouva na dobu neurčitou
Za Nula - 2 500 Kč*
Za 100 1 000 Kč 2 000 Kč
Za 300 500 Kč 2 000 Kč
Za 600 Rodina (3 přístroje) 2 000 Kč 6 000 Kč
*k ceně je nutné připočíst 500 Kč za aktivaci
Diskuze (25) | Aktualizováno: O2 tvrdí, že SMSender nezdražil, ceník ale neopravil

Témata článku: Operátoři, U:fon, Mobil, Přístup, Internet, Něžné pohlaví

Určitě si přečtěte

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

** Jména U:fon a Air Telecom spadnou do propadliště dějin ** Nástupnický Nordic Telecom chce začít s LTE jako virtuální operátor ** Postupně přidá vlastní LTE a chce se stát čtvrtým velkým operátorem

15.  2.  2017 | Kůžel Filip | 13

Už žádné „skrýše“ ve smlouvách, rozhodnul ČTÚ

Už žádné „skrýše“ ve smlouvách, rozhodnul ČTÚ

Air Telecom vyfasoval nedávno pokutu dva miliony. Teď smlouvy tohoto operátora regulátor vyhodnotil jako neplatné. Verdikt ale platí obecně.

16.  11.  2015 | Pospíšil Aleš | 27