U:fon nabízí 500 Kč za každého nového zákazníka

Nejde o kredit na služby, peníze operátor vyplatí rovnou na bankovní účet zákazníka. A ani noví uživatelé nepřijdou zkrátka, dostanou 50% slevu na služby.
U:fon nabízí 500 Kč za každého nového zákazníka

Stávající, ale i noví zákazníci U:fona si mohou od května přilepšit a získat zajímavý peněžní bonus. Pokud totiž k mimozemskému operátorovi přivedete nového zákazníka, vyplatí vám U:fon 500 Kč za každou aktivaci paušální služby (Unifon) nebo 200 Kč za koupi balíčku pro předplacený mobilní internet. Akce platí od 1. května a operátor slibuje: „Peníze dostanete přímo na účet a kolik jich bude, záleží pouze na Vás. A aby se vám ještě lépe doporučovalo, výhodu získává i nový zákazník!“

Klepněte pro větší obrázek
Stávající zákazníci U:fona si mohou slušně přivydělat, tedy za předpokladu, že pro U:fona někoho zlanaří

Pro nové zákazníky pak operátor připravil 50% slevu na paušál na první tři měsíce či 100 % kreditu navíc u balíčku předplaceného internetu. Pro přehlednost přikládám přehled odměn v tabulce:

Doporučená službaodměna pro stávajícího zákazníkaodměna pro nového zákazníka
Unifon500 Kč50% sleva na měsíční paušál na první 3 měsíce
Unifon DUO500 Kč50% sleva na měsíční paušál na první 3 měsíce
3G mobilní internet500 Kč50% sleva na měsíční paušál na první 3 měsíce
Předplacený 3G mobilní internet200 Kč100 % kreditu navíc

Při splnění všech podmínek akce slibuje U:fon vyplatit odměny na běžný účet v období mezi 5 až 10 dnem následujícího měsíce od vyžádání zaplacení odměny. Akci mohou využít stávající zákazníci operátora, kteří mají uhrazené všechny faktury a k datu výplaty odměny budou mít stále platnou smlouvu na poskytované služby. Nebo se alespoň jednou připojí k internetu (platí pro zákazníky s Předplaceným 3G internetem).

Nový zákazník si musí službu objednat buď na e-shopu operátora nebo na prodejní lince 811 811 811, kde zadá identifikační kód stávajícího zákazníka, který mu U:fona doporučil. Podrobné podmínky akce najdete na adrese www.ufon.cz/doporucaziskej.

Diskuze (21) | Sony Ericsson a Motorola na cestě k zisku, ale pryč z Top 5

Témata článku: Operátoři, U:fon, Běžný účet, Zákaz

Určitě si přečtěte

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

** Jména U:fon a Air Telecom spadnou do propadliště dějin ** Nástupnický Nordic Telecom chce začít s LTE jako virtuální operátor ** Postupně přidá vlastní LTE a chce se stát čtvrtým velkým operátorem

15.  2.  2017 | Kůžel Filip | 13

Už žádné „skrýše“ ve smlouvách, rozhodnul ČTÚ

Už žádné „skrýše“ ve smlouvách, rozhodnul ČTÚ

Air Telecom vyfasoval nedávno pokutu dva miliony. Teď smlouvy tohoto operátora regulátor vyhodnotil jako neplatné. Verdikt ale platí obecně.

16.  11.  2015 | Pospíšil Aleš | 27