Ukládejte si poznámky ke kontaktům. Aplikace Ahaaa připomene, co chcete probrat s volajícím

Už se vám také stalo, že jste s konkrétním člověkem chtěli něco vyřešit, ale zrovna ve chvíli, kdy vám zavolal, jste si za žádnou cenu nemohli vzpomenout co? Přesně tyto případy řeší mobilní aplikace Ahaaa od slovenského vývojáře Michala Krajčiho. Je určena pro Android a ke stažení je zdarma.

Aplikace funguje podobně jako poznámky nebo upomínky v rámci kalendáře, jen je provázaná s adresářem kontaktů. K jednotlivým kontaktům si můžete uložit libovolnou textovou poznámku a ta se zobrazí pokaždé, když daný kontakt vytočíte nebo když číslo zavolá vám. Nastavit si můžete vlastní podbarvení poznámky, aby proti prostředí vašeho telefonu byla co nejkontrastnější.

Váš názor Další článek: Zkusí to taky se čtyřmi. Huawei P30 Pro bude mít čtyřnásobný zadní fotoaparát

Témata článku: Mobilní aplikace, Android, Aplikace, Google Play, Podbarvení, Kontakt, Slovenský vývojář, Upomínka, Adresář, Poznámka


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 120

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 3 — bezrámečkový slider je závanem budoucnosti i nostalgie

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 3 — bezrámečkový slider je závanem budoucnosti i nostalgie

** Xiaomi Mi Mix 3 je slider, který se téměř zbavil rámečků ** Výsuvná část ukrývá duální selfie kamerku a blesk ** Telefon rovněž nabídne špičkovou výbavu a fotoaparát

Martin Miksa | 11