Umělá inteligence v mobilu dokončila Schubertovu Nedokončenou symfonii

V roce 1822 Franz Schubert napsal dvě věty své 8. symfonie a náčrt třetí věty. Zemřel až o šest let později, přesto dílo nikdy nedokončil. Dodnes je známé jako Unvollendete (D 759), neboli Nedokončená.

O téměř dvě stě let později žijeme v době rozpuku umělé inteligence. Software maluje obrazy, skládá poezii i hudbu a strůjci těchto projektů hledají nápadité způsoby, jak své produkty propagovat.

Někoho v Huawei nedávno napadlo oba fenomény spojit a výsledkem je příslib, že v únoru 2019 uslyšíme konec Schubertovy Nedokončené. Představení proběhne v pondělí 4. února v londýnské Cadogan Hall a dá se očekávat, že později se „Dokončená“ objeví i na internetu.

Diskuze (5) Další článek: Sazkamobil si to vyříkal s ČTÚ a nakonec nebude vypínat internet po dosažení FUP limitu

Témata článku: Huawei, Umělá inteligence, AI, Kirin, Symfonie, Mobil, Inteligence, Věta


Určitě si přečtěte

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 116

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107