Unikly obrázky nové Nokie: levná 6230 (přehled bleskovek)

Eurotel: změny cen a další novinky - Samsung nabídne fotomobil s 5 Mpx - Eurotel: změny cen a další novinky - Registrace na MobilManii: hotovo. Stihli jste tento týden všechno? Je tu pro vás pravidelný přehled nejúspěšnějších bleskovek.
Unikly obrázky nové Nokie: levná 6230 (přehled bleskovek)

Unikly obrázky nové Nokie: levná 6230?
Čínský server PGCW.com zveřejnil fotografie zatím neznámého mobilníhl telefonu Nokia. Jedná se o mobil řady Series 40 a řekli bychom, že půjde o levnější variantu Nokie 6230. O ní se totiž už nějakou dobu šušká.

Víme, co Eurotel představí na Invexu
Eurotel v úterý ve 14.00 na Invexu pořádá tiskovou konferenci, na které představí nové služby. Nebudou to asi nové tarify, o kterých se v poslední době občas šušká, ale novinky se objeví a my už víme, jaké budou.

Samsung do konce měsíce nabídne fotomobil s 5 Mpx
O tom, že Samsung uvažuje o výrobě mobilního telefonu vybaveného pětimegapixelovým fotoaparátem, se vědělo už dřív. Podle korejského deníku The Chosun Ilbo je ale tato událost už na spadnutí, telefon by se měl objevit na trhu už koncem října!

Adaptér na 2 SIM: hrůzostrašné čelisti
Na Invexu, v tchajwanské sekci pavilonu B, jsem objevil hrůzostrašný nástroj. Jsou to kleště, kterými se vykousne čip z karty SIM, dva čipy se spojí do jednoho a ten se potom použije jako běžná karta. Kleště ale vypadají opravdu strašidelně a jejich čelisti navíc čip rozlomí.

 

Jak nekoupit omylem prototyp telefonu
Článek na serveru Komunikatory.cz upozorňuje, aby si lidé dali pozor na koupi chytrého telefonu Motorola MPx220 z druhé ruky. V současnosti totiž ještě nejde o finální telefon, ale o prototyp, tzv. engineering sample určený pro nejrůznější testování.

 

Eurotel: změny cen a další novinky
Eurotel původně oznámil, že studentský tarif Praktik je možné aktivovat pouze do konce října. Nyní však operátor změnil názor a tento program zůstane v nabídce i nadále, za nezměněných podmínek.

 

Siemens SX1 se nepřestal prodávat
V současnosti musíte mít trochu štěstí, abyste v obchodech narazili na chytrý telefon Siemens SX1. Někteří obchodníci dokonce tvrdí, že výrobce už tento model neprodává a už vůbec nebude. Není to však pravda, české zastoupení Siemensu nám potvrdilo, že prodej SX1 nebyl ukončen.

 

Známe oficiální cenu Nokie 9500 Communicatoru
V ceníku distributora mobilních telefonů GSMobile se objevil očekávaný komunikátor Nokia 9500. Přesně jak se dalo čekat, nechá si za sebe zaplatit. Ve verzi s paměťovou kartou 128 MB byla cena stanovena na 25 990 Kč včetně DPH.

 

T-Mobile na Invexu představil Blackberry, MDA III a MDA III Compact
T-Mobile právě ve své invexové expozici v pavilonu X pořádá tiskovou konferenci. Stánek T-Mobilu má dvě části. V jedné jsou produkty, které T-Mobile uvádí do konce roku, druhá část ukazuje zákazníkům komplexní řešení.

 

Registrace na MobilManii: hotovo
Zatímco registraci čtenářů jsme otevřeli už před čtrnácti dny, dnes konečně získává smysl. Na MobilManii jsme přidali přihlašování, v diskusích vám nikdo nevezme vaši přezdívku a postupně k registraci budeme přidávat další funkce.

Váš názor Další článek: Šest nových Motorol: ve znamení inovace

Témata článku: Nokia, Ostatní, Motorola MPx220, Nokia 9500, Siemens SX1, T-Mobile MDA III, Obr, Blesk, Přehled

Určitě si přečtěte