Upgrade T68m na T68i není a možná ani nebude

Uživatelé, kteří si zakoupili Ericsson T68m, již netrpělivě vyhlížejí slíbený upgrade na modernější model T68i. Zatím se ale potvrzuje staré české přísloví sliby – chyby.
Upgrade T68m na T68i není a možná ani nebude

Stejná písnička

V diskusích na Internetu musí uživatelé Ericssonu T68m hrát numerologii a hádat, zda měl být upgrade na model T68i k dispozici dvacátý, Klepněte pro větší obrázekjednadvacátý nebo dvaadvacátý týden v roce. Zdá se, že Sony Ericsson datum uvedení stále posunuje. Každopádně je v současnosti na jejich webu údaj – 21. týden, tedy právě probíhající. Přibyla k tomu však informace, že nebude k dispozici na všech trzích, která tam dříve nebyla. Stále doufáme, že český trh do skupiny vyvolených patří.

Oficiální zastoupení Sony Ericsson v ČR odmítá komentovat vše, co i vzdáleně připomíná upgrade na T68i. I přesto, že na tiskové konferenci k uvedení T68i bylo jasně řečeno, že upgrade bude, že jeho cena bude zhruba 500 Kč a že bude k dispozici tento týden.

Při srovnání se zahraničím se nemohu zbavit dojmu, že jsou lépe informovaní. Zahraniční infolinka oznámila pravděpodobný termín jako konec května. Nedoufáme však, že tento termín bude dodržen, protože podle útržků z Internetu je nový upgrade stále ve stádiu testování.

Že by to už tady bylo?

Celá situace nám silně připomíná zmatky s českou T9 pro telefon T39m. Ta byla také slíbená, ale skutečnost nebyla zdaleka tak růžová a uživatelé se české T9 pro zmíněný telefon nedočkali. Přestože byla potvrzena i z vyšších míst tehdejšího Ericssonu.

Zda se upgrade na T68i nakonec v ČR objeví nebo ne, ukáže až čas. Informovanost ze strany Sony Ericsson CZ se možná zlepší a poté vám budeme schopni přinést konkrétnější informace.

Témata článku: Smartphony

62 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Gosta 14. 7. 2002 12:19:24
    na http://www.telemobil.cz/news.htm se chlubi tim ze uz umeji t68m na t68i
  • STAS 10. 6. 2002 14:33:38
    Jo taky jsem si nechal přehrát ten soft za 450.-.Celkem je to OK.Ale co mě...
  • ja 31. 5. 2002 13:37:57
    Tak ,už mám ugrade T68m na T68i. Stojí to 512,- (s dph) a záruka se na to...
Určitě si přečtěte

Recenze Essential PH-1: „Zkouší vystoupit z řady, ale...“

Recenze Essential PH-1: „Zkouší vystoupit z řady, ale...“

** Essential Phone od Andyho Rubina jde konečně do prodeje ** Zahraniční redakce oslovil nejen svým futuristickým vzhledem ** Špičkovou výbavu přitom nabídne za velmi sympatickou cenu **

Dnes | Miksa Martin | 4

První smartphone slaví 23 let. Některé jeho triky používáme dodnes

První smartphone slaví 23 let. Některé jeho triky používáme dodnes

** Uměl neuvěřitelné věci, nebyl drahý, přesto díru do světa neudělal ** Simon měl některé prvky, které dodnes používají moderní smartphony ** Začal se prodávat v létě 1994, tedy před 23 lety

Včera | Kůžel Filip, Láska Jan | 2

Letošním cenám EISA kraluje Huawei. Smartphone roku má Samsung

Letošním cenám EISA kraluje Huawei. Smartphone roku má Samsung

** Evropské ceny odborníků na spotřební elektroniku mají své vítěze ** V mobilní sekci převládá Huawei, nejcennější trofej získal Samsung ** Ceny také objevují jednu neznámou značku

Včera | Láska Jan

Smartphony řady Asus Zenfone 4: jeden high-end a pět povedených kousků střední třídy

Smartphony řady Asus Zenfone 4: jeden high-end a pět povedených kousků střední třídy

** Asus Zenfone 4 Pro se výbavou staví na úroveň vlajkových lodí ** Zbylé modely balancují na hranici střední a vyšší třídy ** Jeden trumf si Asus schovává na tiskovou konferenci do Říma

17.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan, Miksa Martin | 13


komerční sdělení

Komerční sdělení