Upgrade T68m na T68i není a možná ani nebude

Uživatelé, kteří si zakoupili Ericsson T68m, již netrpělivě vyhlížejí slíbený upgrade na modernější model T68i. Zatím se ale potvrzuje staré české přísloví sliby – chyby.
Upgrade T68m na T68i není a možná ani nebude

Stejná písnička

V diskusích na Internetu musí uživatelé Ericssonu T68m hrát numerologii a hádat, zda měl být upgrade na model T68i k dispozici dvacátý, Klepněte pro větší obrázekjednadvacátý nebo dvaadvacátý týden v roce. Zdá se, že Sony Ericsson datum uvedení stále posunuje. Každopádně je v současnosti na jejich webu údaj – 21. týden, tedy právě probíhající. Přibyla k tomu však informace, že nebude k dispozici na všech trzích, která tam dříve nebyla. Stále doufáme, že český trh do skupiny vyvolených patří.

Oficiální zastoupení Sony Ericsson v ČR odmítá komentovat vše, co i vzdáleně připomíná upgrade na T68i. I přesto, že na tiskové konferenci k uvedení T68i bylo jasně řečeno, že upgrade bude, že jeho cena bude zhruba 500 Kč a že bude k dispozici tento týden.

Při srovnání se zahraničím se nemohu zbavit dojmu, že jsou lépe informovaní. Zahraniční infolinka oznámila pravděpodobný termín jako konec května. Nedoufáme však, že tento termín bude dodržen, protože podle útržků z Internetu je nový upgrade stále ve stádiu testování.

Že by to už tady bylo?

Celá situace nám silně připomíná zmatky s českou T9 pro telefon T39m. Ta byla také slíbená, ale skutečnost nebyla zdaleka tak růžová a uživatelé se české T9 pro zmíněný telefon nedočkali. Přestože byla potvrzena i z vyšších míst tehdejšího Ericssonu.

Zda se upgrade na T68i nakonec v ČR objeví nebo ne, ukáže až čas. Informovanost ze strany Sony Ericsson CZ se možná zlepší a poté vám budeme schopni přinést konkrétnější informace.

Diskuze (62) Další článek: Nokia 7650 bude dražší než se předpokládalo

Témata článku: Smartphony, Upgrade

Určitě si přečtěte