Úplně nová Nokia 3610 - bublinkové opojení

Nokia právě v Asii představila zbrusu nový model mobilního telefonu. Představená Nokia 3610 je prozatím sice určena pouze pro asijské trhy, nicméně určitě stojí za shlédnuní i v Evropě.
Úplně nová Nokia 3610 - bublinkové opojení

Klepněte pro větší obrázekZdá se vám váš všední den příliš nudný? Chcete jej rozzářit a změnit k nepoznání? Pak právě pro vás by mohla být vhodným mobilem právě nově představená Nokia 3610. Tento stylový telefon s poloprůhlednými výměnnými kryty umožňuje stahování vyzváněcích melodií nebo spořičů obrazovky, obsahuje obrázkový editor a spousta dalších, ale zajímavých drobností.

Jak již design celého přístroje napovídá, je nová Nokia především stylovým telefonem pro mladší generaci. Tlačítka jsou vyvedena perleťovou barvou a stejné je také jejich podsvícení. Telefon bude na asijských trzích k dispozici se šesti různými kryty, které by se však měly lišit pouze barevným provedením - zajímavý bublinkový motiv by měl být zachován u všech.

Zajímavou funkcí je rozšířený textovkový chat. Představte si , že můžete chatovat současně až s pěti lidmi. Jejich odpovědi pak uvidíte vypsány na obrazovce pod sebou. Se stejným počtem lidím pak můžete vést také konferenční hovor - zde však záleží na skutečnosti, zda tuto funkci telefonu dovolí využít mobilní operátor.

Displej je grafický a při rozlišení 96 x 65 obrazových bodů dokáže zobrazit čtyři řádky textu přijatelné velikosti plus jeden řádek stavový. Wapový prohlížeč umožňuje stahování nejen zajímavých informací, ale také her, vyzvánění či obrázkových spořičů.

Klepněte pro větší obrázek

Protože se jedná o telefon pro mladé, najdete zde také šest her: Dance2Music, Link5, Magic Draw, Space Impact, Snake II a Bumper.

 

Textovku můžete psát s využítím prediktivního slovníku T9 a k textovce můžete také přiložit obrázek vytvořený přímo v telefonu. Samozřejmostí jsou také dlouhé textovky nebo možnost odeslání jedné textovky více adresátům.

Ve zkratce:

  • Mobilní telefon Nokia 3610
  • Hmotnost: 92 gramů
  • Rozměry: 105 x 45 x 22 milimetrů
  • Doba hovoru: až 4 hodiny
  • Pohotovostní doba: až 300 hodin
  • Oblast určení: Asie
Diskuze (36) Další článek: Eurotel: ceny doťáků na červenec

Témata článku: Nokia, Nokia 3610 fold, Nová Nokia, OPO

Určitě si přečtěte