Ušetřete až deset tisíc při nákupu nového mobilu

Nemáte mobilní telefon? Chcete si jej pořídit za výhodnou cenu, třeba o více než deset tisíc korun levněji? Právě vám je určena zvýhodněná nabídka mobilních telefonů GE Capital Bank.
Ušetřete až deset tisíc při nákupu nového mobilu

GE Capital Bank přichází s nabídkou

Klepněte pro větší obrázekGE Capital Bank je známá svou úspěšnou akcí, kdy ve spolupráci s mobilním operátorem Eurotel nabízela ke své službě GSM Bankovnictví levnější mobily. Především stříbrný Siemens C35 sklízel úspěchy a dodnes jej můžete vidět u mnoha uživatelů.

Nyní, při příležitosti spolupráce s Oskarem v oblasti GSM Bankovnictví, přichází s další lákavou nabídkou mobilních telefonů. Potěšující je, že nabídka se vztahuje ke všem operátorům působícím na českém trhu a ne k jednomu, jak tomu bylo dříve.

Lze i na splátky

Mobilní telefon lze získat k běžnému účtu GEnius s aktivovanou Mobil Bankou, tedy s GSM bankovnictvím. To je podmínkou. Telefon můžete zakoupit rovnou nebo jej splácet prostřednictvím O.K. karty společnosti GE Capital Bank. Splátky začínají na 500 Kč měsíčně a klient banky získá i zvýhodněnou měsíční sazbu 1,65 %.

Nyní k tomu nejdůležitějšímu - tím je samotná nabídka mobilních telefonů. Prvním mobilem je Nokia 3410 za cenu 5 490 Kč, druhým mobilem v nabídce je Motorola Accompli 008, u které je cenové zvýhodnění nejmarkantnější. Pořídíte ji za 9 490 Kč, přičemž běžná cena se pohybuje okolo 19 000 Kč.

Diskuze (36) Další článek: Pět operátorů k dobru - volejte levněji než z Českého Telecomu

Témata článku: Motorola, Nokia, Nokia 3410, Mobil, Tisíc, Tis

Určitě si přečtěte