Ušetřete až deset tisíc při nákupu nového mobilu

Nemáte mobilní telefon? Chcete si jej pořídit za výhodnou cenu, třeba o více než deset tisíc korun levněji? Právě vám je určena zvýhodněná nabídka mobilních telefonů GE Capital Bank.
Ušetřete až deset tisíc při nákupu nového mobilu

GE Capital Bank přichází s nabídkou

Klepněte pro větší obrázekGE Capital Bank je známá svou úspěšnou akcí, kdy ve spolupráci s mobilním operátorem Eurotel nabízela ke své službě GSM Bankovnictví levnější mobily. Především stříbrný Siemens C35 sklízel úspěchy a dodnes jej můžete vidět u mnoha uživatelů.

Nyní, při příležitosti spolupráce s Oskarem v oblasti GSM Bankovnictví, přichází s další lákavou nabídkou mobilních telefonů. Potěšující je, že nabídka se vztahuje ke všem operátorům působícím na českém trhu a ne k jednomu, jak tomu bylo dříve.

Lze i na splátky

Mobilní telefon lze získat k běžnému účtu GEnius s aktivovanou Mobil Bankou, tedy s GSM bankovnictvím. To je podmínkou. Telefon můžete zakoupit rovnou nebo jej splácet prostřednictvím O.K. karty společnosti GE Capital Bank. Splátky začínají na 500 Kč měsíčně a klient banky získá i zvýhodněnou měsíční sazbu 1,65 %.

Nyní k tomu nejdůležitějšímu - tím je samotná nabídka mobilních telefonů. Prvním mobilem je Nokia 3410 za cenu 5 490 Kč, druhým mobilem v nabídce je Motorola Accompli 008, u které je cenové zvýhodnění nejmarkantnější. Pořídíte ji za 9 490 Kč, přičemž běžná cena se pohybuje okolo 19 000 Kč.

Témata článku: Motorola, Nokia, Nokia 3410, Tisíc, Tis, Mobil

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50

Lenovo Moto Z: netuctová modelka Twiggy [recenze]

Lenovo Moto Z: netuctová modelka Twiggy [recenze]

** Moto Z je velmi štíhlý smartphone s podporou přídavných modulů ** Nešetří ani na vlastní výbavě ** Kladů je většina, chyb jen několik

8.  1.  2017 | Láska Jan | 1