Ušetřete až deset tisíc při nákupu nového mobilu

Nemáte mobilní telefon? Chcete si jej pořídit za výhodnou cenu, třeba o více než deset tisíc korun levněji? Právě vám je určena zvýhodněná nabídka mobilních telefonů GE Capital Bank.
Ušetřete až deset tisíc při nákupu nového mobilu

GE Capital Bank přichází s nabídkou

Klepněte pro větší obrázekGE Capital Bank je známá svou úspěšnou akcí, kdy ve spolupráci s mobilním operátorem Eurotel nabízela ke své službě GSM Bankovnictví levnější mobily. Především stříbrný Siemens C35 sklízel úspěchy a dodnes jej můžete vidět u mnoha uživatelů.

Nyní, při příležitosti spolupráce s Oskarem v oblasti GSM Bankovnictví, přichází s další lákavou nabídkou mobilních telefonů. Potěšující je, že nabídka se vztahuje ke všem operátorům působícím na českém trhu a ne k jednomu, jak tomu bylo dříve.

Lze i na splátky

Mobilní telefon lze získat k běžnému účtu GEnius s aktivovanou Mobil Bankou, tedy s GSM bankovnictvím. To je podmínkou. Telefon můžete zakoupit rovnou nebo jej splácet prostřednictvím O.K. karty společnosti GE Capital Bank. Splátky začínají na 500 Kč měsíčně a klient banky získá i zvýhodněnou měsíční sazbu 1,65 %.

Nyní k tomu nejdůležitějšímu - tím je samotná nabídka mobilních telefonů. Prvním mobilem je Nokia 3410 za cenu 5 490 Kč, druhým mobilem v nabídce je Motorola Accompli 008, u které je cenové zvýhodnění nejmarkantnější. Pořídíte ji za 9 490 Kč, přičemž běžná cena se pohybuje okolo 19 000 Kč.

Témata článku: Motorola, Nokia, Nokia 3410

36 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Miki 9. 10. 2002 8:28:30

    - podpora CZ: menu / psaní z _klávesnice_ /...

  • Petr 1. 10. 2002 23:42:02

    Je to asi nehorší a nejdražší banka v našem státečku.Vím to dobře,sám...

  • michal 1. 10. 2002 16:52:06

    Nechme stranou _vázaný prodej_ na vedení účtu, bavme se o...

Určitě si přečtěte

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50

Lenovo Moto Z: netuctová modelka Twiggy [recenze]

Lenovo Moto Z: netuctová modelka Twiggy [recenze]

** Moto Z je velmi štíhlý smartphone s podporou přídavných modulů ** Nešetří ani na vlastní výbavě ** Kladů je většina, chyb jen několik

8.  1.  2017 | Láska Jan | 1


komerční sdělení

Komerční sdělení