Užitečné kombo. Xiaomi nabídne myš se čtečkou otisků prstů pro zabezpečení počítače

Horkou novinku ze stáje Xiaomi je počítačová myš se zabudovanou čtečku otisků prstů. Pro Xiaomi ji vyrábí firma Ding Ding Innovation Technology.

Xiaomi si čtečky slibuje jednodušší zabezpečení souborů v počítači, jelikož s její pomocí bude možné snadno šifrovat a dešifrovat data. Stejně tak bude velmi snadné přihlášení do systému a samozřejmě i přístup k emailové komunikaci, do online bankovnictví a dalším internetovým účtům.

Bezpečnost má garantovat také certifikát zabezpečení od Microsoftu. Kromě čtečky otisků prstů tato myš nijak nevybočuje z řady. Umí pracovat v rozlišení až 1 600 dpi a má jen základní tlačítka. Xiaomi začne myš prodávat v půlce dubna za 199 čínských juanů (cca 650 Kč), k dostání bude v černé, bílé a stříbrné barvě.

Diskuze (10) Další článek: Ze zákulisí velké pařížské premiéry Huawei. Na co dvě čtečky, tři foťáky a 40 megapixelů?

Témata článku: Xiaomi, Ostatní, Technologie, Příslušenství, Kuriozita, Čtečka otisků prstů, Zabezpečení, Počítače, Čtečka otisků, Čtečka, Otisky prstů, Počítačová myš, Základní tlačítko, Kombo, Prst, Horká novinka, Otisk, Stříbrná barva, Bankovnictví, Emailová komunikace, Čínský juan, Myš

Určitě si přečtěte