V Apple Storu se našly štěnice. Ne, nejde o špionáž od konkurence...

Kultovní Apple Store na newyorkské Fifth Avenue (ano, ten s obří skleněnou kostkou) měl kuriózní problém – štěnice. Opravdové štěnice, nikoliv elektronické zařízení určené k odposlechu.

Problém se poprvé objevil asi před měsícem, kdy zaměstnanci objevili škodlivý hmyz na jednom ze stolů přímo v prodejně. Stůl byl odstraněna  nahrazen novým, ale problém neskončil. O několik dní později noční hlídač natočil další štěnici, jak se promenáduje po jeho svetru. Video začalo kolovat mezi zaměstnanci, ale k akci došlo až minulý pátek, kdy brouka ve své kanceláři našel i manažer prodejny.

Nakonec proběhla dezinsekce a Apple Store na 5th Ave, který je otevřený 365 dní v roce a 24 hodin denně, byl na 6 hodin uzavřen. Problém je, že úspěšnost zásahu není zaručená a i kdyby ano... Agentura Orkin uvádí, že, co se týče výskytu štěnic, je New York šestá nejvíce zamořená lokalita v celých USA. Hmyz se tak může do prodejny kdykoliv vrátit.

Zajímavé je, že výskyt štěnic nijak nekontrastuje s bělostnou čistotou typickou pro Apple Story. Štěnice nevyhledávají špínu, láká je krev, teplo a oxid uhličitý.

Via New York Post

Diskuze (18) Další článek: #FoldGate: některé kusy Galaxy Fold mají problém s displejem i pantem. Čím to?

Témata článku: USA, Apple Store, Bug, Špionáž, Problém, Štěnice, Apple story, Brouk, Hmyz, Úspěšnost, New York, Konkurence


Určitě si přečtěte