V Messengeru teď můžete smazat omylem odeslané zprávy. Máte na to 10 minut

Facebook oznámil, že do svého Messengeru globálně pouští funkci smazání zprávy v limitu 10 minut od jejího odeslání. Už dříve šlo zprávu smazat, ale zmizela pouze na straně odesílatele. Teď zmizí na obou/všech stranách komunikace. Messenger tak řeší obvyklé problémy – zprávu omylem odeslanou jinému adresátovi, text s chybou, nebo zprávu, jejíž obsah si pisatel jednoduše rozmyslel.

Funkce je dostupná jak na Apple iOS, tak na Androidu. Facebook uvádí, že stačí aktualizovat aplikaci na nejnovější verzi, ale distribuce je postupná, na redakčních Androidech ještě funkci nemáme, na iPhonech už ano.

Diskuze (15) Další článek: Peníze jsou přednější než zásady. Data ruských applistů se stěhují na ruské servery

Témata článku: Android, Messenger, Aplikace, Zajímavosti, Facebook, Update, Omyl, Minuta, Apple IOS, Odeslaná zpráva, Obvyklý problém, Funkce


Určitě si přečtěte

RECENZE: Garmin Forerunner 945 jsou hodinky nabušené k dokonalosti. Umí téměř vše!

RECENZE: Garmin Forerunner 945 jsou hodinky nabušené k dokonalosti. Umí téměř vše!

** Tohle je vrchol mezi sportovními hodinkami. ** Forerunner 945 umí prakticky vše, co se sportovního měření týká. ** Navíc jsou lehké a potěší i výdrž kolem 30 hodin při zapnuté GPS.

Pavel Tomek | 21

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 34