V Messengeru teď můžete smazat omylem odeslané zprávy. Máte na to 10 minut

Facebook oznámil, že do svého Messengeru globálně pouští funkci smazání zprávy v limitu 10 minut od jejího odeslání. Už dříve šlo zprávu smazat, ale zmizela pouze na straně odesílatele. Teď zmizí na obou/všech stranách komunikace. Messenger tak řeší obvyklé problémy – zprávu omylem odeslanou jinému adresátovi, text s chybou, nebo zprávu, jejíž obsah si pisatel jednoduše rozmyslel.

Funkce je dostupná jak na Apple iOS, tak na Androidu. Facebook uvádí, že stačí aktualizovat aplikaci na nejnovější verzi, ale distribuce je postupná, na redakčních Androidech ještě funkci nemáme, na iPhonech už ano.

Diskuze (15) Další článek: Peníze jsou přednější než zásady. Data ruských applistů se stěhují na ruské servery

Témata článku: Android, Messenger, Aplikace, Facebook, Zajímavosti, Update, Omyl, Minuta, Funkce, Obvyklý problém, Odeslaná zpráva, Apple IOS


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy J6 je základ pro nenáročné. Vyčnívá jen AMOLED

RECENZE: Samsung Galaxy J6 je základ pro nenáročné. Vyčnívá jen AMOLED

** Otestovali jsme nový model spadající do nejnižší řady Galaxy J ** Část funkcí si bere od Galaxy A6, kovové tělo však nahradil kvalitní plast ** I tak se ale novinka prodává za 6 500 Kč. Není to trochu moc?

Martin Chroust | 22

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

** Kvalitní střední třída s protáhlým displejem ** Stejný jako Honor 9 Lite, přesto se liší v drobnostech ** Fotoaparát už se barev nebojí

Martin Herodek | 11