V pondělí startuje Apple WWDC. Tady je výcuc z očekávaných novinek

V pondělí 4. června začíná vývojářská konference Apple WWDC, odstartuje ji tradiční keynote v 19:00 našeho času. Právě tam firma odhalí největší novinky. Jaké budou? Často je budeme prezentovat jako hotovou věc, ale stále se jedná o spekulace, vše tedy berte s jistou rezervou.

iOS 12

„Povinný“ bod programu. Mobilní operační systém pro iPhony a iPady se má zaměřit na na optimalizaci výkonu a vychytání chyb. Z novinek lze jmenovat pokročilé možnosti rodičovské kontroly, integrace Animoji do videohovorů FaceTime, vylepšený režim Nerušit a velkým skokem pro applovskou rozšířenou realitu má být zapojení více lidí do jedné scény/hry...

Objevily se také informace o tom, že dojde k uvolnění NFC v iPhonech pro odemykání dveří, protože to tak Apple již používá ve vlastních budovách. V takovém případě by stačila aktualizace a novou funkci by dostaly i starší iPhony (NFC se integruje od roku 2014).

Klepněte pro větší obrázek
Takové neoficiální potvrzení toho, že NFC pro odemknutí zámků bude dostupné i vývojářům třetích stran (Snímek z aplikace pro návštěvníky WWDC, pro které bude k dispozici i speciální přednáška)
Diskuze (2) Další článek: Bude vám stačit megabit? O2 přece jen nabízí objemem neomezený datový tarif

Témata článku: Apple, Aplikace, Spekulace, Intel, NFC, iOS, ARM, Apple Watch, WWDC, watchOS 5, Jednoduchý krok, Třetí strana, Výkonná varianta, Vývojářská konference, Očekávaná novinka, Velká věc, Výcuc, Hotová věc, TDP, Tradiční keynote, Procesor, Vývojář, Produktové portfolio, Největší novinka, MacBook pro


Určitě si přečtěte