V Praze otevře první autorizovaný showroom Xiaomi

  • První autorizovaný Mi Zone v Praze
  • OC Atrium Flora, Vinohradská 2828/151, Praha 3
  • 1. srpen 2017 od 10:30 (3. patro u hlavního vchodu)
V Praze otevře první autorizovaný showroom Xiaomi

Špičková technologická společnost Xiaomi ve spolupráci s českým partnerem, společností Beryko, otevře první autorizovaný Mi Zone v Praze. Slavnostní otevření se uskuteční v úterý 1. srpna v 10:30 v obchodním centru Atrium Flora, ve 3. patře u hlavního vchodu. Společnost Beryko provozuje e-shop Beryko.cz, který už několik let dodává produkty Xiaomi na český trh.

Smartphony Xiaomi si v oficiální distribuci zachovají špičkovou výbavu, prémiový design i skvělé ceny – v Mi Zone budou stejné jako v e-shopu. Například Xiaomi Redmi Note 4 (3GB RAM / 32GB) bude stát 4 199 Kč, Redmi 4A (2GB / 32GB) přijde na 2 699 Kč a Redmi 4X (3GB / 32GB) bude za sympatických 3 799 Kč včetně daně. Kromě těchto bestsellerů budou na prodejně k vidění i novinky jako je současná vlajková loď Xiaomi, model Mi 6.

Xiaomi má dva typy showroomů, které provozuje ve spolupráci s partnery: „Authorized Mi Store“ a „Authorized Mi Zone“. V Praze vzniknul druhý jmenovaný a v plánu je dalších několik Mi Stores.

Klepněte pro větší obrázek

Xiaomi v příštích třech letech otevře dva tisíce nových obchodů, polovinu z nich ve spolupráci s partnery mimo domovskou Čínu,“ řekl vrcholný manažer Xiaomi Liu Yi pro německý magazín Handelsblatt.com. Kromě smartphonů bude Xiaomi prodávat například powerbanky, fitness náramky a postupně se počítá s dalším rozšiřováním.

Další článek: Ve dvou se to lépe táhne. Meizu Pro 7 má dva fotoaparáty a také dva displeje

Témata článku: Xiaomi

Určitě si přečtěte