V rozšířené realitě bude těsno: Niantic příští rok představí Ingress Prime

Za vzestup zájmu o hry v rozšířené realitě vděčíme zejména mobilnímu hitu Pokémon Go. Ovšem ten by se na svět zřejmě nikdy nedostal, kdyby mu cestu v roce 2012 nevyšlapala hra Ingress. Právě ta dodala Pokémon Go databázi bodů zájmů, na kterých je hra s pokémony postavena. Nyní však nastal čas „splatit dluhy“, takže se do nové verze Ingressu dostanou i některé herní prvky, které se poprvé objevily až u Pokémon Go.

Oživená verze Ingressu bude označena jako Ingress Prime, a i když měla být na svět vypuštěna již letos, hráči se jí dočkají až v příštím roce. Od nové verze hry se očekává to, že naplno využije potenciál technologií ARCore (Google) a ARKit (Apple) a současně ztíží jakékoliv podvádění hráčů. Ingress Prime má po grafické stránce vypadat „lákavěji“, uživatelské rozhraní hry má být více „user friendly“, a očekává se i spousta dalších změn. Ty však Niantic zatím nezveřejnil. Pokud chcete sledovat průběžné aktualizace, odkážeme vás na oficiální web hry.

Trailer k inovované hře Ingress Prime:

Rok 2018 bude pro společnost Niantic klíčový, protože se ukáže, zda umí držet slovo nebo jen „mlátit prázdnou slámu“. Příští rok se do smartphonů mimo zmiňované aktualizace Ingressu totiž dostane i hra Harry Potter: Wizards Unite na motivy brýlatého kouzelníka. Krátce po jejím oznámení se Niantic nechal slyšet, že vývoj Pokémon Go to nijak neomezí, a že se hráči stále mohou těšit na velké aktualizace hry. No, ještě uvidíme...

Témata článku: Mobilní hry, Pokémon GO, Spekulace, Rozšířená realita, Wizards Unite, Niantic, ARKit, Realita, Společnost niantic, Harry Potter, Velká aktualizace, Příští rok, Realitě, Aktualizace, Dluh, Nová verze, Oficiální web, Mobilní hit, Ingress, Zmiňovaná aktualizace, Hra, Ingressu, Grafická stránka, Oživená verze, Uživatelské rozhraní

Určitě si přečtěte

Příští rok zase zblbneme z rozšířené reality. Niantic chystá nové hry

Příští rok zase zblbneme z rozšířené reality. Niantic chystá nové hry

** Niantic před lety představill Ingress ** Loni poblouznil svět pokémony ** V roce 2018 dorazí nové tituly

9.  12.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub

Black Friday: Slevy už dávno neplatí jen v pátek [přehled akcí]

Black Friday: Slevy už dávno neplatí jen v pátek [přehled akcí]

** Nákupní šílenství Black Friday letos začíná už několik dní dopředu. ** V tomto článku budou přibývat zajímavé akce, na které narazíme. ** Účastní se české e-shopy, ale nezapomeneme ani na Čínu.

24.  11.  2017 | Kůžel Filip | 56