V Xiaomi se někdo zbláznil. Vezmou Mi 9, vylepší ji, přejmenují a zlevní

Na současný vlajkový model Xiaomi Mi 9 pějí chválu recenzenti po celém světě, podle Antutu je nejvýkonnější na světě, podle DxO natáčí nejlepší video ze všech smartphonů, ale cena je hluboko pod cenou srovnatelné konkurence. Ale Xiaomi tím nekončí.

Podle posledních zpráv Xiaomi posune Mi 9 své nové značce Redmi. Cestou napraví některé mouchy, přidá 3,5mm jack, zvětší baterii na 4000 mAh a cenu srazí ještě níž. Procesor Snapdragon 855 i fotoaparáty mají zůstat beze změny, stejně tak bezdrátové nabíjení a čtečka otisků prstů v displeji. To zní jako sen!

Jedinou viditelnou a zatím známou změnou je přesun selfie kamery do výsuvného „periskopu“. To však stěží můžeme považovat za nevýhodu, naopak displej přijde o otravný výřez. Pomalejší má být technologie pro rychlé nabíjení, ale pokles z 27W na 18W nelze považovat za zásadní nedostatek.

Tolik spekulace, jasno by mělo být během několika málo týdnů.

Via GizChina

Diskuze (29) Další článek: Jak bude vybaven Huawei Mate 30 Pro? Na svět vyplouvají první spekulace

Témata článku: Redmi, Xiaomi, AnTuTu, Bezdrátové nabíjení, Spekulace, Nabíjení, Snapdragon, Xiaomi Mi 9, DxO, Displej, Via GizChina, Rychlé nabíjení, Vlajkový model