Valentýn u Eurotelu: MMS, Java, loga, SMS a audio pohlednice

Eurotel nabízí od 3. února služby s tématikou blížícího se svátku zamilovaných. Své blízké můžete potěšit Valentýnskou multimediální zprávou, logem, obrázkovou zprávou, Java hrou či audio pohlednicí.
Valentýn u Eurotelu: MMS, Java, loga, SMS a audio pohlednice

Eurotel se na blížící se svátek všech zamilovaných – Valentýn – patřičně připravil. Přichystal pro své zákazníky několik služeb s Valentýnskou tématikou. Potěšit můžete nejen své drahé polovičky či přátele, ale i sebe. Samozřejmostí se stávají multimediální zprávy, loga na displeje, obrázkové zprávy či Java hry. Novinkou jsou audio pohlednice.

Audio pohlednice – namluvit a poslat

Jestliže jste se s pojmem audio pohlednice nikdy nesetkali, vězte, že jde o hlasovou zprávu zaslanou na mobilní telefon či pevnou linku. Textové zprávy posíláme přímo z mobilního telefonu, na audio pohlednice se musí oklikou: Objednání probíhá zavoláním na telefonní číslo 606 000 222. Zde jsou vzkazy tematicky rozdělené do sedmi kategorií: Valentýn, z lásky, chybíš mi, přání a pozvánky, zábavné, erotika a omluvné. Nebudete-li s nabídkou spokojeni, můžete nahrát svůj vlastní vzkaz (až 1 minuta) a na konec připojit písničku. Pak stačí zadat telefonní číslo příjemce, čas a datum doručení. Cena za zaslání jedné audio pohlednice je 14,90 Kč (včetně DPH pro Go a bez DPH pro paušály).

MobilMania dodává: Neváhal jsem a audio pohlednici vyzkoušel (poslal jsem si optimistické Ahoj s písní Lucky Bílé). Hned z počátku upozorním, že k ceně 14,90 Kč musíte připočíst cenu za hovor s „plechovou hubou“, který je účtován dle vašeho tarifu. Zkušební telefonát trval necelých pět minut, budete-li posílat druhou či třetí audio pohlednici, v hlasovém menu se jistě otrkáte a hovor bude kratší. Automat na mne totiž působil dojmem, že chce za každou cenu prodloužit dobu hovoru. Všechny zadané informace a hodnoty opakuje a jen málo kdy je jde přeskočit. Zkušební zprávu jsem odeslal s parametrem doby odeslání „v nejbližší době“ a již po několika vteřinách zazvonil druhý telefon. Po zvednutí mi byl přehrán vzkaz – příjemce tedy nic neplatí. Předchozí věta však nemusí být pravdivá, bude-li si chtít příjemce poslechnout zprávu vícekrát: musí totiž zavolat na číslo 606 000 333 a zadat speciální kód, který obdržel formou textové zprávy současně s hlasovým vzkazem. Tento hovor je již účtován dle tarifu a délky.

Tématická loga a obrázkové zprávy

Loga pro telefony Nokia jsou stále velmi oblíbená a jistě si nejeden uživatel vyšperkuje displej valentýnským obrázkem. Majitelé mobilních telefonů Ericsson, Siemens, Alcatel či Nokia si mohou pomocí standardu EMS resp. Smart Messaging zaslat obrázkovou textovou zprávu. V nabídce jsou i tématické multimediální zprávy (ty lze zaslat i na e-mail). Objednání loga i obrázkové zprávy probíhá zasláním kódu na speciální číslo. Nabídku a podrobné informace hledejte na www.mobilgo.cz.

Klepněte pro větší obrázek   Klepněte pro větší obrázek   Klepněte pro větší obrázek
ukázky multimediálních zpráv

MobilMania dodává: Velikonoční nabídka je opravdu široká. Všechny obrázky je nutno si nejprve poslat na svůj telefon a pak dle libosti přeposlat na další telefony. Ceny za jednotlivé služby jsou následující: logo, obrázková zpráva – 14,90 vč. DPH. Takzvaný Text, tedy zpráva z ASCII znaků pro Nokie, vyjde na 8,40 Kč vč. DPH.

Java hry

Uživatelé mobilních telefonů s podporou mobilní Javy mají na výběr šest nových her s valentýnskou tématikou. Ve hře Lost Valentine vystupujete pozici anděla a vašim úkolem je spojit srdce, Partnership Harmony vypočítá partnerskou shodu na základě zadání datumů narození. Pro chytré hlavy je určena hra Heart Breaker, kdy má hráč za úkol rozlomit všechna srdce na hrací ploše. Dalšími hrami jsou Valentine Story, TicTac Toe Valentine a Minesweeper Valentine. Cena za stažení jedné Java hry se pohybuje v rozmezí od 4,90 do 29,90 Kč, plus cena za stažená data či délka připojení k WAPu.

Eurotel pro zamilované

Eurotel se na svátek zamilovaných připravil velmi dobře, otázkou je, zda-li budou uživatelé ochotni za služby platit. Nechejme se také překvapit, jestli a s jakou nabídkou přijde konkurence.

Diskuze (6) Další článek: Vezměte si svou pevnou linku do kapsy!

Témata článku: Operátoři, O2, SMS, EU, Audio, Euro, Valentýn, Pohled, Audi, Log, Předchozí věta, Java, MMS


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 9 SE – odlehčená špička s ještě zajímavější cenovkou

RECENZE: Xiaomi Mi 9 SE – odlehčená špička s ještě zajímavější cenovkou

** Kompromisy ve výbavě nejsou omezující ** Čtečka v displeji překvapí rychlostí i minimem chybných čtení ** Telefonu chybí nějaká specialita, kterou by se dokázal blýsknout

Martin Herodek | 5

24 skrytých, ale praktických funkcí Google Map. Věděli jste o nich?

24 skrytých, ale praktických funkcí Google Map. Věděli jste o nich?

** Mapy Googlu nabízí nespočet užitečných funkcí ** Vybrali jsme 24 těch méně známých a skrytých ** Využijete je na počítači i v mobilu

Computer časopis, Jiří Kuruc | 7

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 128