Valentýn u Paegase - zamilujete se?

Valentýn, svátek zamilovaných, přináší kromě lásky také různé výhody u našich operátorů. Podívejme se pod pokličku Paegase.
Valentýn u Paegase - zamilujete se?

Zamilované obrázky

Na svatého Valentýna vídáváme všude motivy zobrazující zamilované dvojice a jiné „umělecké výtvory“, proč ne tedy na displeji mobilního telefonu. Loga s motivy lásky na sto způsobů nabízí Paegas ve službě ClickFun. Mimo jiné zde naleznete ještě zamilované obrázkové textovky a zvonění na motivy srdcervoucích písniček.

Pro objednání valentýnského loga na váš telefon není nic jednoduššího, než poslat na číslo 5005 textovku ve tvaru LOGO VA2. Pro jeho zaslání na cizí telefonní číslo, například svojí milé, ve tvaru LOGO VA2 +420603123456. A připravte si 14,90 korun - přesně tolik vás bude tato legrace stát.

Paegasí předpověď bude trvat až do konce února. Máte stále šanci získat slevu 15 % na sady Twist, když vyplníte registrační kartu.

Obrázky podruhé

Ke každé prodané Nokii 3330, a je jedno zda zvlášť nebo v sadě, dostanete zdarma stírací kartu Nokia Klubu s dvaceti body, které můžete vyměnit třeba za obrázky nebo loga na telefon. Však vy si již poradíte. :)

Olympijská šeptanda

Odskočíme si teď od Valentýna k blížící se olympiádě. Od 8. února si můžete „naladit“ nový informační kanál, který se zaměřil na české sportovce na zimní olympiádě. Přihlásit se k odběru informací můžete posláním textovky ve tvaru +OH na číslo 4616. Kanál bude v provozu pouze do konce her.

Zajímáte-li se výhradně o naše hokejisty můžete si objednat informace textovkou ve tvaru +SPORT H nebo pro rozšířené informace ve tvaru +SPORT HI  poslat na číslo 4616.

Budete slavit Svátek všech zamilovaných, nebo podobnými smyšlenými svátky opovrhujete?

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Valentýn, Paegas

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34