Vánoce u T-Mobilu: Dotovaná zařízení v Magentě 1 a Twist karta s více daty

Vánoce u T-Mobilu: Dotovaná zařízení v Magentě 1 a Twist karta s více daty

T-Mobile představil letošní vánoční nabídku. Vše se tentokrát točí kolem hojně propagovaného programu Magenta 1, do nějž si u T-Mobilu můžete zařadit služby hlasové, mobilní/pevné internetové i televizní. S každou takovou službou vloženou do Magenty 1 získáte i dotaci na nákup nějakého zařízení – výše dotací na službu se pohybuje od 1 000 do 4 000 Kč podle výše měsíčního paušálu.

Hlavní vánoční výhoda letos spočívá ve sčítání uvedených dotací dohromady ze všech služeb pro nákup jednoho zařízení. To znamená, že nasbíráte dotace např. z pevného internetu a IP televize, ale koupíte si třeba smartphone. Nebo budete mít dotaci z hlasového tarifu a koupíte si nový televizor. Vše je samozřejmě omezeno na seznam zařízení s konkrétními produkty, ale i tak může nabídka přijít vhod.

Seznam dotovaných zařízení pro listopad 2018:

Samsung Galaxy A6

5 451 Kč

Samsung Galaxy A8

8 451 Kč

Samsung Galaxy S9

17 951 Kč

Samsung Galaxy S9+       

20 451 Kč

Samsung Galaxy Note 9

21 951 Kč

Acer Aspire 1

5 981 Kč

PlayStation 4 Slim 500 + 3 Hry + PS+

8 951 Kč

Sony Bravia 50WF66         

11 951 Kč

Podstatná podmínka je, že celkovou částku dotací z Magenta účtu je nutné vyčerpat v jednom okamžiku současně se založením objednávek. To znamená, že si můžete objednat klidně jedno zařízení se slevami za 1 Kč, nebo zařízení více a doplatit zbývající částky, pokud dotace stačit nebudou, ale vše najednou. Telefony v listopadové nabídce jsou od společnosti Samsung. V prosinci dojde k obměně některých zařízení, jejich seznam zveřejní T-Mobile zhruba za měsíc.

Pokud u T-Mobilu máte jen hlasový tarif s internetem v mobilu, který není součástí Magenty 1, můžete mít na Vánoce vybrané telefony za výhodnější cenu. Během listopadu to bude k tarifu Mobil M Samsung Galaxy J3 za 1 Kč nebo Samsung Galaxy J5 za 499 Kč a některá další zařízení, např. notebook Acer Aspire 1 za 5 981 Kč. Podmínkou je samozřejmě prodloužit stávající nebo uzavřít novou smlouvu na 2 roky.

Na Twistaře se nezapomíná

Pro majitele předplacených Twist karet připravil operátor po dobu vánoční kampaně za každé první dobití kreditu v měsíci 20 % kreditu jako bonus. Bonus platí při dobití alespoň za 300 Kč v prodejnách T-Mobile. V aplikaci Můj T-Mobile je bonus za první dobití v měsíci ještě o něco větší. Při prvním dobití v měsíci se zákazníkovi načte 25 % bonusového kreditu navíc. Tato nabídka platí až do konce roku.

Zároveň si zákazníci mohou od listopadu pořídit novou limitovanou edici Twist karet se zvýhodněnou porcí 2 GB dat za 200 Kč. Na kartě je 2 GB dat na dobu prvních 30 dní zdarma, následně o 20 % výhodněji oproti běžné ceně. Kredit na služby bude v hodnotě 100 Kč. Limitovaná edice bude dostupná pouze v omezeném množství ve vybraných prodejních kanálech.

Diskuze (9) Další článek: Samsung s Googlem vyvíjí upravený Android pro potřeby skládacích zařízení

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Kredit, Vánoční nabídka, Limitovaná edice, Magenta 1, Vybraný telefon, Dobití, Celková částka, Běžná cena, Vánoční kampaň, Nový televizor, První dobití, Pevný internet, Acer aspire, Listopadová nabídka, Hlasový tarif, Dotace, Dotované zařízení, Měsíční paušál, Magenta, Zbývající částka, Výhodná cena, Mág


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

** Samsung se letos zaměřil na střední třídu, a my jsme otestovali další výsledek jeho snažení ** Galaxy A50 vás naláká na skvělý displej, velkou baterii a trojitý fotoaparát ** Plastová konstrukce nevadí, vůbec poprvé jsme si Samsungů vyzkoušeli optickou čtečku otisků prstů.

Martin Chroust | 10

Asus Zenfone 6 je futuristický robot. S překlápěcím foťákem budou selfíčka bez kompromisů

Asus Zenfone 6 je futuristický robot. S překlápěcím foťákem budou selfíčka bez kompromisů

** Asus ve Valencii představil vlajkový model Zenfone 6 ** Nejvíce zaujme netradičním řešením překlopného fotoaparátu ** Líbit se bude i futuristický design, špičková výbava a přijatelná cena

Jan Láska, Martin Miksa | 79