Vánoce u T-Mobilu pokračují do konce března. V nabídce zůstává zvýhodněná televize

Vánoce u T-Mobilu pokračují do konce března. V nabídce zůstává zvýhodněná televize

T-Mobile prodlužuje část své vánoční akce až do konce března 2020. Konkrétně se jedná o nabídku služby T-Mobile televize, v rámci které lze získat 55palcový 4K televizor Philips za výhodnější cenu. Operátor o tuto nabídku v uplynulých měsících zaznamenal velký zájem, který zřejmě částečně souvisí i s přechodem pozemního vysílání na DVB-T2.

Klepněte pro větší obrázek

„Již během listopadu dosáhly objednávky na televizory Philips stejného počtu jako o loňských Vánocích. Těsně po Štědrém dnu jsme vyčerpali kompletně skladové zásoby 4K televizorů a v prodejnách zůstalo posledních pár kusů,“ říká Zdeněk Spurný, manažer služeb pro domácnosti T-Mobile. Od 7. ledna má mít operátor televizory opět skladem.

Klepněte pro větší obrázek

Nabídka zvýhodněného televizoru Philips 55PUS7304 platí při uzavření nové nebo prodloužení stávající smlouvy na službu T-Mobile televize na 24 měsíců s tarifem S nebo vyšším. Zvýhodněná cena u T-Mobilu činí 11 501 Kč, u prodejců elektroniky stejný model seženete za 16 tisíc. Zařízení lze pořídit i na splátky bez navýšení. Televizor je možné objednat v e-shopu nebo na prodejnách T-Mobilu.

Diskuze (8) Další článek: Samsung nabídne nová áčka i v Česku. Známe ceny Galaxy A51 a Galaxy A71

Témata článku: T-Mobile, Akce, Vánoční nabídka, Televizory, Televize, T - Mobil, T-Mobile televize, Nabídka, Operátor, MOBI, Konec března, Televizor


Určitě si přečtěte