Vánoce, vánoce přicházejí

Co si můžete dát letos od operátorů pod stromeček? V našem článku najdete kompletní přehled „starých“ a nových dárků, kterými můžete podarovat sebe i vaše blízké.
Vánoce, vánoce přicházejí
Co si můžete dát letos od operátorů pod stromeček? V našem článku najdete kompletní přehled dárků, kterými můžete podarovat sebe i vaše blízké.

EuroTel

V každé sadě Go si odnesete kromě běžného kuponu v hodnotě 500 Kč také další třístovkový. Ve speciálních vánočních sadách Go Wow, Go Chat a Go Tech najdete navíc náhlavní soupravu a v sadě Go Tuti hezký plyšový obal na mobil. V každé předplacené sadě Go navíc dostanete jednu kartu Go SIM zdarma. Nebude přednabita na 500 Kč a nebude mít aktivovanou záznamovou schránku.

Další dárek přichází pro tarifní programy – pokud si pořídíte jakýkoliv tarifní program, dostanete slevu 600 Kč na koupi jakékoliv sady Go.

Oskar

Oskar se plácnul přes kapsu a pokud si koupíte mobilní telefon z jeho nabídky společně s Oskartou, budete až do 28. února za volání do sítě Oskara platit pouhé tři koruny za hodinu. Poté Oskarta přejde na běžný tarif. Pokud si tedy pospíšíte, budete mít tři měsíce volání prakticky zadarmo.

Paegas

Paegas na rozdíl od EuroTelu nebo Oskara nenabízí hovorné zdarma nebo levnější volání – láká zákazníky věcnými dárky. Ke každé sadě Twist nyní dostanete batoh Reebok v ceně 1 249 korun; nabídka platí do vyprodání zásob. Ani noví zákazníci, kteří si pořídí tarifní program, nepřijdou zkrátka. Dostanou totiž náhlavní soupravu za symbolickou cenu jedné koruny. A pokud si koupíte ve značkových prodejnách Paegasu sadu hands free, můžete si ji zdarma nechat namontovat do auta.

Kromě toho má každý zákazník, který používá tarifní program Paegasu, 100 minut wapování každý měsíc; první sto ještě teď v listopadu, další stovku v prosinci. To aby si mohl „osahat“ Paegas ClickWAP.

Kdo z koho

Všichni operátoři samozřejmě zlevnili svoje telefony a předplacené sady – vše má jediný cíl: nalákat co největší počet zákazníků, ať už pasivních, či aktivních. Kompletní přehled všech vánočních dárků a slev najdete v článcích níže v sekci Související články.

Témata článku: Ostatní, Vánoce

Určitě si přečtěte

Bombastické povánoční výprodeje? Spíše hledání jehly v kupě sena [analýza cen]

Bombastické povánoční výprodeje? Spíše hledání jehly v kupě sena [analýza cen]

** Po Černém pátku a předvánočním šílenství je tu další lákání zákazníka ** Povánoční výprodeje znovu slibují slevy šplhající k výšinám ** Ale není všechno zlato, co se třpytí

8.  1.  2017 | Ježek Michal | 87

Štědrý den u operátorů: více přenesených dat a MMS, volalo se jako v běžnou sobotu

Štědrý den u operátorů: více přenesených dat a MMS, volalo se jako v běžnou sobotu

** Hlasový provoz na Štědrý den se výrazněji nelišil od běžného víkendu ** Klesá počet odeslaných SMS ** Jejich úlohu přebírají sociální sítě, messengery a částečně MMS

28.  12.  2016 | Láska Jan | 18

Android pro naprosté začátečníky. Od zapnutí po stažení první aplikace

Android pro naprosté začátečníky. Od zapnutí po stažení první aplikace

** Článek pro ty, kdo má v ruce Android úplně poprvé ** Darovali jste někomu jeho první chytrý telefon? Ukažte mu ještě tenhle článek ** Vysvětlíme, co je co, ukážeme, jak začít

23.  12.  2016 | Kůžel Filip | 38

Vybrali jsme 11 smartphonů s nejvýhodnějším poměrem ceny a výkonu

Vybrali jsme 11 smartphonů s nejvýhodnějším poměrem ceny a výkonu

** Jaký vybrat model, aby příliš nestál, ale byl dostatečně kvalitní? ** Vybíráme 11 nejvýhodnějších smartphonů ** Připravte si pět až deset tisíc korun

19.  12.  2016 | Láska Jan