Vánoce, vánoce přicházejí

Co si můžete dát letos od operátorů pod stromeček? V našem článku najdete kompletní přehled „starých“ a nových dárků, kterými můžete podarovat sebe i vaše blízké.
Vánoce, vánoce přicházejí
Co si můžete dát letos od operátorů pod stromeček? V našem článku najdete kompletní přehled dárků, kterými můžete podarovat sebe i vaše blízké.

EuroTel

V každé sadě Go si odnesete kromě běžného kuponu v hodnotě 500 Kč také další třístovkový. Ve speciálních vánočních sadách Go Wow, Go Chat a Go Tech najdete navíc náhlavní soupravu a v sadě Go Tuti hezký plyšový obal na mobil. V každé předplacené sadě Go navíc dostanete jednu kartu Go SIM zdarma. Nebude přednabita na 500 Kč a nebude mít aktivovanou záznamovou schránku.

Další dárek přichází pro tarifní programy – pokud si pořídíte jakýkoliv tarifní program, dostanete slevu 600 Kč na koupi jakékoliv sady Go.

Oskar

Oskar se plácnul přes kapsu a pokud si koupíte mobilní telefon z jeho nabídky společně s Oskartou, budete až do 28. února za volání do sítě Oskara platit pouhé tři koruny za hodinu. Poté Oskarta přejde na běžný tarif. Pokud si tedy pospíšíte, budete mít tři měsíce volání prakticky zadarmo.

Paegas

Paegas na rozdíl od EuroTelu nebo Oskara nenabízí hovorné zdarma nebo levnější volání – láká zákazníky věcnými dárky. Ke každé sadě Twist nyní dostanete batoh Reebok v ceně 1 249 korun; nabídka platí do vyprodání zásob. Ani noví zákazníci, kteří si pořídí tarifní program, nepřijdou zkrátka. Dostanou totiž náhlavní soupravu za symbolickou cenu jedné koruny. A pokud si koupíte ve značkových prodejnách Paegasu sadu hands free, můžete si ji zdarma nechat namontovat do auta.

Kromě toho má každý zákazník, který používá tarifní program Paegasu, 100 minut wapování každý měsíc; první sto ještě teď v listopadu, další stovku v prosinci. To aby si mohl „osahat“ Paegas ClickWAP.

Kdo z koho

Všichni operátoři samozřejmě zlevnili svoje telefony a předplacené sady – vše má jediný cíl: nalákat co největší počet zákazníků, ať už pasivních, či aktivních. Kompletní přehled všech vánočních dárků a slev najdete v článcích níže v sekci Související články.
Diskuze (4) Další článek: Oskarova sámoška: co umí a jak ji ovládat

Témata článku: Ostatní, Vánoční nabídka


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14