Vánoční akce: odvažte se s Paegasem

V posledních týdnech na nás operátoři chrlí jednu vánoční nabídku za druhou. Poté, co včera Oskar přitvrdil ve výhodnosti svých vánočních Oskaret, přišel i Paegas se svoji troškou do mlýna – jeho další karta v boji o zákazníka má název Odvaž se a stojí opravdu za to. Více se dozvíte v našem článku.
Vánoční akce: odvažte se s Paegasem

Odvažte se odvázat se!

Pokud zavítáte na stránky www.odvazse.cz a odvážíte se počkat pár sekund nebo spíše minut na to než se vám načte prezentace v Macromedia Flash 5, pak určitě nebudete litovat. Paegas pro vás totiž připravil několik soutěží spolu se spoustou dárků.

Hlavní dominantou stránek www.odvazse.cz je hra, která bude spuštěna až zítra. Jejím účelem je za daný časový limit utrhat co nejvíce postavičkám jejich rukávy. Časový limit je pro všechny stejný a tak záleží pouze na vaší zručnosti. Rukáv odtrhnete tak, že myší kliknete na rameno postavičky. Dnes si to koneckonců můžete ještě nanečisto vyzkoušet. Motivací ke hře vám pak může být to, že každý den můžete vyhrát Twist sadu s telefonem Siemens C45, Twist klobouček, Twist hrneček, Twist létající talíř či Twist triko.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Kromě těchto cen však Paegas přichystal i další dárky, a to v podobě tří vest Reebok. Ty mohou získat tři vylosovaní šťastlivci, kteří do 21. 12. 2001 odpoví na to, která reklama na Twist se jim letos nejvíce líbila. Losování se může zúčastnit každý, kdo je občanem ČR a je starší 15 let. Hlasuje se pomocí SMS.

Na nových stránkách však naleznete také další aplikace – a to jednak puzzle, které v době, kdy jsme psali tento článek, ještě nebylo funkční a jednak možnost stáhnout si pozadí na pracovní plochu, spořič obrazovky či digitální pohlednici (jak jinak než s motivy Twistu). Portfolio služeb pak uzavírá nabídka ClickFun, která vám nabídne možnost zaslání loga či vyzváněcí melodie na váš telefon, a nabídku telefonů, která vás odkáže na internetový Twist obchod, kde si můžete zakoupit veškeré Twist sady s 10% slevou (včetně vesty Reebok, kterou dostanete ke každé sadě zdarma).

Klepněte pro větší obrázek

 

Diskuze (29) Další článek: Inovace? Muška jenom zlatá ...

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Akce, Siemens C45, Paegas, Vánoční akce


Určitě si přečtěte