Vánoční dárečky pro Siemens S55 – Bluetooth HF a dig. fotoaparát

Za týden bude oficiálně představen špičkový mobil Siemens S55. Vzhledem k tomu, že konečně zvládá i technologii Bluetooth – modrozubé sluchátko na sebe nedalo dlouho čekat. A jelikož k multimediím patří i mini kamera – má ji také.
Vánoční dárečky pro Siemens S55 – Bluetooth HF a dig. fotoaparát


Všichni fanoušci německé značky Siemens již netrpělivě vyhlížejí svůj vysněný mobil – Siemens S55. Ten bude oficiálně světu představen v New Yorku dne 21. října. O této události vás budeme aktuálně informovat.

Stylové příslušenství

Následující doplňky jsou určeny výhradně novému modelu S55. Jakby také ne, když ostatní modely značky by nedokázaly jejich schopnosti využít. Technické parametry nového mobilu jsme vám přinesli již v několika článcích, ale považuji za nutné zmínit se o dvou novinkách v barvách Siemens. Hlavní změnou oproti předchozím modelům je přítomnost technologie Bluetooth, díky ní může nový Siemens komunikovat s ostatními přístroji bezdrátově. Toho hned využili inženýři v Siemensu a uvedení nového mobilu bude doprovázet rovněž stylová Bluetooth handsfree sada – respektive sluchátko. Bližší informace o sluchátku nejsou k dispozici, neboť Siemens úzkostlivě střeží veškeré údaje o novém mobilu i příslušenství. Z obrázku můžeme pouze usoudit, že design je originální a „neopičí“ se po žádném sluchátku na trhu. Dokonale ladné a hladké křivky dělají ze sluchátka spíše mobilní šperk než mobilní zařízení. 

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Na dalším obrázku si můžete všimnout přídavné kamerky, které bude jistě potřeba, má-li nový Siemens bodovat i na poli multimediálních zpráv MMS. Z obrázku je patrné, že kamerka obsahuje průhledový hledáček a blesk – což by se dalo považovat za menší revoluci v přídavných fotoaparátech. Na druhou stranu však fotoaparát působí celkem mohutně.

Jakmile budeme mít k dispozici bližší informace týkající se příslušenství k mobilu Siemens S55, rádi se s vámi podělíme.

Diskuze (20) Další článek: Když do mobilního pekla, tak jedině s Operou!

Témata článku: Siemens, Fotoaparát, Bluetooth, Siemens S55, Foto, BLU

Určitě si přečtěte