Vánoční nabídka T-Mobilu pokračuje i v prosinci: druhý mobil nebo AirPods za 1 Kč

Vánoční nabídka T-Mobilu pokračuje i v prosinci: druhý mobil nebo AirPods za 1 Kč

T-Mobile představuje druhou vlnu letošní vánoční nabídky. V prosinci mohou získat zákazníci při nákupu smartphonu druhý model za zvýhodněnou cenu 1 Kč nebo za stejnou symbolickou částku bezdrátová sluchátka AirPods při nákupu nového iPhonu. Uživatelé předplacených Twist karet si mohou užít data zdarma a připraven bude adventní kalendář v aplikaci Můj T-Mobile.

Samsung nebo AirPods za 1 Kč

Listopadové telefony od Huawei střídají v prosinci Samsungy a nově se objevuje také nabídka spojená s nákupem iPhonu 11 nebo iPhonu 11 Pro. Ta je ovšem určena pouze pro prvních 500 zákazníků s tarifem za alespoň 1 000 Kč. K využití akce 1 + 1 je třeba uzavřít nebo prodloužit stávající smlouvu na dva roky. Zvýhodněné dvojice zařízení jsou během prosince následující:

  1. Samsung Galaxy A50 za 8 998 Kč + Samsung Galaxy A20e za 1 Kč (běžná cena 5 001 Kč)
  2. Samsung Galaxy S10e za 16 998 Kč + Samsung Galaxy A40 za 1 Kč (běžná cena 6 499 Kč)
  3. Apple iPhone 11 64GB za 20 999 Kč + sluchátka AirPods za 1 Kč (běžná cena 4 999 Kč)
  4. Apple iPhone 11 Pro 64GB za 29 999 Kč + sluchátka AirPods za 1 Kč (běžná cena 4 999 Kč)

Akci na telefony 1 + 1 lze kombinovat i se zvýhodněním při pořízení určitých paušálů. Např. při aktivaci paušálu Můj tarif M vám operátor od ceny telefonů odečte ještě 4 000 Kč. Při uzavření smlouvy na dva roky je možné využít také prodej na splátky bez navýšení.

Adventní kalendář a data zdarma v aplikaci

Od 1. do 24. prosince 2019 nabídne mobilní aplikace Můj T-Mobile dárky v podobě virtuálního adventního kalendáře. V něm zákazníci mohou získat různorodé dárky z vlastních produktů T-Mobilu nebo od jeho externích partnerů v podobě poukazů na sportovní aktivity, zážitky, kulturní akce, on-line obsahu a další.

Aplikaci Můj T-Mobile mohou využít zákazníci předplacených karet Twist i k aktivaci datového balíčku Twist Internet na den 100 MB. Každý den je první aktivace zdarma. Další datový provoz je zpoplatněn standardní cenou, tedy maximálně 10 korun za každých 100 MB. Tento balíček si mohou uživatelé v aplikaci zapnout vždy jednou denně od 1. prosince 2019 do 3. ledna 2020.

Diskuze (9) Další článek: Google prozradil, jaká kouzla používá u Pixelu 4 při focení noční oblohy

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Aplikace, Vánoční nabídka, Mobilní data, AirPods, Twist, Adventní kalendář, Prosinec, Internet


Určitě si přečtěte

24 skrytých, ale praktických funkcí Google Map. Věděli jste o nich?

24 skrytých, ale praktických funkcí Google Map. Věděli jste o nich?

** Mapy Googlu nabízí nespočet užitečných funkcí ** Vybrali jsme 24 těch méně známých a skrytých ** Využijete je na počítači i v mobilu

Computer časopis, Jiří Kuruc | 7

RECENZE: Redmi Note 7 je skvělá volba s jedinou chybičkou

RECENZE: Redmi Note 7 je skvělá volba s jedinou chybičkou

** Ani Note 7 nezlomil kletbu chybějícího NFC ** Drobná vylepšení mezi generacemi přibližují Redmi Note dokonalosti ** 48 MPx nemusí automaticky znamenat marketingový výkřik do tmy

Martin Herodek | 27