Vánoční nabídka T-Mobilu pokračuje i v prosinci: druhý mobil nebo AirPods za 1 Kč

Vánoční nabídka T-Mobilu pokračuje i v prosinci: druhý mobil nebo AirPods za 1 Kč

T-Mobile představuje druhou vlnu letošní vánoční nabídky. V prosinci mohou získat zákazníci při nákupu smartphonu druhý model za zvýhodněnou cenu 1 Kč nebo za stejnou symbolickou částku bezdrátová sluchátka AirPods při nákupu nového iPhonu. Uživatelé předplacených Twist karet si mohou užít data zdarma a připraven bude adventní kalendář v aplikaci Můj T-Mobile.

Samsung nebo AirPods za 1 Kč

Listopadové telefony od Huawei střídají v prosinci Samsungy a nově se objevuje také nabídka spojená s nákupem iPhonu 11 nebo iPhonu 11 Pro. Ta je ovšem určena pouze pro prvních 500 zákazníků s tarifem za alespoň 1 000 Kč. K využití akce 1 + 1 je třeba uzavřít nebo prodloužit stávající smlouvu na dva roky. Zvýhodněné dvojice zařízení jsou během prosince následující:

  1. Samsung Galaxy A50 za 8 998 Kč + Samsung Galaxy A20e za 1 Kč (běžná cena 5 001 Kč)
  2. Samsung Galaxy S10e za 16 998 Kč + Samsung Galaxy A40 za 1 Kč (běžná cena 6 499 Kč)
  3. Apple iPhone 11 64GB za 20 999 Kč + sluchátka AirPods za 1 Kč (běžná cena 4 999 Kč)
  4. Apple iPhone 11 Pro 64GB za 29 999 Kč + sluchátka AirPods za 1 Kč (běžná cena 4 999 Kč)

Akci na telefony 1 + 1 lze kombinovat i se zvýhodněním při pořízení určitých paušálů. Např. při aktivaci paušálu Můj tarif M vám operátor od ceny telefonů odečte ještě 4 000 Kč. Při uzavření smlouvy na dva roky je možné využít také prodej na splátky bez navýšení.

Adventní kalendář a data zdarma v aplikaci

Od 1. do 24. prosince 2019 nabídne mobilní aplikace Můj T-Mobile dárky v podobě virtuálního adventního kalendáře. V něm zákazníci mohou získat různorodé dárky z vlastních produktů T-Mobilu nebo od jeho externích partnerů v podobě poukazů na sportovní aktivity, zážitky, kulturní akce, on-line obsahu a další.

Aplikaci Můj T-Mobile mohou využít zákazníci předplacených karet Twist i k aktivaci datového balíčku Twist Internet na den 100 MB. Každý den je první aktivace zdarma. Další datový provoz je zpoplatněn standardní cenou, tedy maximálně 10 korun za každých 100 MB. Tento balíček si mohou uživatelé v aplikaci zapnout vždy jednou denně od 1. prosince 2019 do 3. ledna 2020.

Diskuze (9) Další článek: Google prozradil, jaká kouzla používá u Pixelu 4 při focení noční oblohy

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Aplikace, Vánoční nabídka, Mobilní data, AirPods, Twist, Adventní kalendář, Prosinec, Internet


Určitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 7 je skvělá volba s jedinou chybičkou

RECENZE: Redmi Note 7 je skvělá volba s jedinou chybičkou

** Ani Note 7 nezlomil kletbu chybějícího NFC ** Drobná vylepšení mezi generacemi přibližují Redmi Note dokonalosti ** 48 MPx nemusí automaticky znamenat marketingový výkřik do tmy

Martin Herodek | 27

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 94

Vybrali jsme 12 smartphonů s nejvýhodnějším poměrem ceny a výkonu

Vybrali jsme 12 smartphonů s nejvýhodnějším poměrem ceny a výkonu

** Hledáme smartphone, který nestojí jmění, ale přitom je kvalitní ** Podle hlediska ceny a výkonu jsme vybrali 12 nejvýhodnějších modelů ** Připravte si sedm až čtrnáct tisíc korun

Jan Láska | 37