Vánoční Oskartu si můžete koupit i bez mobilu

Zatímco do nynějška jste mohli získat Vánoční Oskartu pouze s novým mobilem, od dnešního dne to jde i bez něj. Ovšem je tu jedno ale, které docela hodně omezuje. Ostatně, přečtěte si zprávu od Oskara.
Vánoční Oskartu si můžete koupit i bez mobilu

Tisková zpráva: Od středy 21. listopadu mohou zákazníci, kteří si přes OskarKontakt zakoupí jeden z tarifů Volám stále, Volám často, Volám málo nebo Dohoda s Oskarem, získat další skvělý dárek pro své přátele a blízké. Za 400 korun si mohou zakoupit Vánoční Oskartu s kreditem v celkové výši 600 Kč.

Vánoční Oskarta představuje nabídku, které lze jen těžko odolat. Zákazník s ní získává celou řadu výhod:

  • aktivace zdarma,
  • veškeré volání a služby v síti Oskar (SMS, WAP, SMS Chat, SMS e-mail, aktivní SMS, hlasová schránka, data/fax) jsou zpoplatněny jednotnou cenou 1,- Kč za minutu nebo položku (bez DPH), a to až do 28. února 2002,
  • kredit 400 korun,
  • kredit navíc v hodnotě 200 korun zdarma.

Za investici pouhých 400 korun tak majitel Vánoční Oskarty může poslat až 571 esemesek nebo provolat 571 minut do Oskarovy sítě.

Prodej tarifů a Vánočních Oskaret bude na bezplatném telefonním čísle OskarKontaktu – 0800 77 77 77– probíhat až do pátku 21. prosince 2001. Oskar garantuje, že i objednávky učiněné v tento den budou zákazníkovi doručeny včas, aby mohly posloužit jako vánoční dárek. Ke každému novému tarifu může zákazník přiobjednat jen jednu Vánoční Oskartu. Vánoční Oskarta musí být aktivována do konce prosince 2001, v případě pozdější aktivace bude Vánoční Oskarta převedena na standardní Oskartu.

 

Diskuze (36) Další článek: 21.11.2001 00:00 Uvidíme se ve finále? Dnešní noc bude pro řadu hráčů osudná!

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar, Mobil, Oskarta, Skvělý dárek

Určitě si přečtěte