Vánoční Oskarty: všechny služby za korunu!

Od dnešního dne nabízí Oskar všechny svoje služby za korunu, ovšem výjimečně se to netýká tarifních programů, ale Oskaret. A ne ledajakých, ale Vánočních.
Vánoční Oskarty: všechny služby za korunu!

Už v pátek odpoledne jsme na MobilManii zveřejnili informaci, že Oskar nabídne svoje služby za korunu. Více podrobností se k nám bohužel nedostalo. Stačilo ale chvíli uvažovat a hned (v sobotu) nás napadá:

  • výhody se nebudou týkat výherních tarifů, protože ty nikdy v minulosti zvýhodňovány nebyly,
  • výhody se mohou v omezené míře týkat dalších tarifů, jenomže zde už textovky za korunu jsou a navíc je zde velké množství volných minut, takže výhoda přichází až po jejich provolání; kromě toho tarifní programy už mají svoje Oskamarády,
  • protože Oskar platí za volání a posílání textovek do jiných sítí celkem vysoké propojovací poplatky, budou levnější služby poskytovány jen v sítí Oskar (tak jako vždy).

Logicky z toho vychází, že akce s krycím názvem „Vše za korunu“ se bude týkat jen Oskaret. V sobotu dostávám do inboxu další e-mail „neznámého“ čtenáře, který mé doměnky jen utvrzuje. Kromě toho se dozvídám i datum, kdy bude akce spuštěna: 15. října, tedy dnes.

V neděli večer získávám další a konečně přesné informace přímo od Oskara. Takže vězte, že od dnešního dne až do konce letošního roku si můžete pořídit Vánoční Oskartu, která má všechny služby v rámci sítě Oskara za jednu korunu (bez daně). Mezi tyto služby patří volání, textové zprávy, WAP, SMS chat, SMS e-mail, aktivní SMS, hlasová schránka a datové a faxové přenosy.

Toto zvýhodnění bude trvat až do 28. února 2002, pokud si tedy tuto Oskartu pořídíte už nyní, můžete levných služeb využívat čtyři a půl měsíce. Bohužel, Vánoční Oskartu si musíte stejně jako loni (tehdy byla akční nabídka tři koruny za hodinu) koupit vč. mobilního telefonu. Aktuální ceny cen mobilů Oskara najdete v naší mobilní databázi.

Jak se vám líbí Oskarova vánoční akce? Využijete ji?

 

Diskuze (81) Další článek: Nokia 8310: svatá válka (test)

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar, Výherní tarif

Určitě si přečtěte