Vážně i nevážně: poslední novinky operátorů pro příští rok

Je poslední den roku. Téměř každý dnes hodnotí to, co se v uplynulém roce podařilo a co ne. My jsme se ale zaměřili do budoucnosti na nové služby, které předpokládáme, že by mohli naši operátoři nabídnout.
Vážně i nevážně: poslední novinky operátorů pro příští rok

OskarBuzola

Nová služba OskarBuzola bude navazovat na úspěšnou WAPovou aplikace OskarKompas. Na rozdíl od ni však OskarBuzola bude nabízet hlasové ovládání. Stačí, když jen zavoláte operátorovi a řeknete mu vaši polohu a on vám přesně řekne, kde jste. Na rozdíl od OskarKompasu budou moci OskarBuzolu používat i majitelé starších telefonů bez podpory WAPu.

Eurotel Asistentka

Od té doby, co byl uveden Eurotel Asistent již uplynulo mnoho měsíců. Služba se mezitím v mnohém změnila a zdokonalila. Nyní ale přichází nová služba. Ta je určena pro muže starší osmnácti let a nese název Eurotel Asistentka. O tom, co Eurotel Asistentka nabízí si jistě uděláte obrázek každý sám.

Paegas GPS banking

Ani Paegas nezahálel, a tak pro své zákazníky připravil novou službu, která nabízí zcela unikátní spojení možností stávajícího GSM bankingu a služby Paegas Locator. Služba funguje tak, že když si uložíte peníze do banky, která později zkrachuje, můžete si je pomocí SIM Toolkitové aplikace GPS banking dohledat. V budoucnosti se počítá s tím, že by se GPS banking rozšířil i na oblast kampeliček. Prozatím se ale Paegas obává, že by mu aplikace GPS banking u kampeliček neúměrně zatěžovala síť.

Nové tarify EuroTelu SK

Slovenský EuroTel se po vzoru jednoho nejmenovaného českého operátora rozhodl představit nové tarifní programy. Ačkoliv tyto nové tarify představil svým zákazníkům již na Štědrý den, tak budou k dispozici až od příštího roku.

Nepočujem Vás (česky = Neslyším Vás) je nový tarifní program určený pro všechny sociální vrstvy. Zvláštností je u něj to, že bude k dispozici jak paušálním, tak předplaceným zákazníkům.

Další, tentokrát ryze tarifní, program nese název Volám z okna! (česky = Volám z okna!). Měsíční paušál u tohoto programu zatím není znám, ale jisté je, že bude nabízet velké množství volných minut.

Globtel Fajn

Globtel se v rámci přechodu pod křídla skupiny Orange rozhodl změnit jméno své předplacené karty, která se doposud jmenovala Prima. Nový název Fajn se zdá Globtelu úderný a díky možnosti různé intonace a výkladu také naprosto skvělý. Jak uvedl nejmenovaný zástupce Globtelu, můžete říct: „Mám se prostě Fajn!“ ale můžete také říct „Zase jsem to zkazil, to je teda Fajn!“ Nový název je cílený především na mladší generaci, která jeho vtipnost dovede lépe ocenit.

Pokud jste se tímto článkem nepobavili, určitě si přečtěte náš loňský článek.

 

Diskuze (24) Další článek: 31.12.2001 Perličky z komunikace s hráči Nokia game 2001

Témata článku: Ostatní, Příští rok, Rok, Operátor


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35