Velká vánoční soutěž o 10 smartphonů od O2

Vyzkoušejte naši Velkou vánoční soutěž, vyrazte do ulic a zahrajte si o 10 smartphonů od O2.

Ve spolupráci se společností Telefónica vám přinášíme velkou vánoční soutěž o 10 smartphonů. Váš úkol je jednoduchý – vyfoťte se před prodejnou zařazenou do programu O2 Extra výhody. Kdo bude mít takových fotek nejvíce, získá Samsung Galaxy S III a smartphony máme i pro devět dalších v pořadí.

Klepněte pro větší obrázek 
Takových prodejen je na celém území ČR momentálně 1 356. Tu nejbližší si můžete najít na mapě.

Pravidla soutěže

 • Soutěžní úkol: Vyfoťte se před prodejnou z programu O2 Extra výhody (viz www.O2extravyhody.cz). Co prodejna, to jedna soutěžní fotka, vždy ta samá osoba.
  Doplněno: Ne všechny prodejny firem zařazených do programu O2 Extra výhody jsou uvedené na odkazované mapě. Uvedení/neuvedení konkrétní prodejny na mapě tedy není rozhodující.
 • Z osoby stačí obličej, ale prodejna musí být jasně rozpoznatelná. Ať už je na ulici, nebo v obchodním centru, vyfoťte průčelí prodejny – raději s částí okolních budov/obchodů, pouze logo nám rozhodně stačit nebude.
 • Úpravy fotek v grafickém editoru jsou zakázané (výjimkou je zmenšení fotografie).
 • Vyhrazujeme si právo vyřadit snímky, na kterých není možné jednoznačně identifikovat uvedenou prodejnu.
 • Soutěžní snímek vložte do sekce Soutěž s O2 v Galerii MobilMania. Zařazení do jiné sekce, nebo chybějící popis jsou důvodem pro vyřazení fotografie ze soutěže. K vložení fotografie je nutné přihlášení (jedná se o stejnou kombinaci jméno+heslo, jako na MobilMania.cz). Jeden soutěžící vkládá své soutěžní fotografie pod jedním uživatelským účtem.
  Připomínáme: do Galerie je možné vkládat pouze fotky pořízené mobilním telefonem.
 • Do popisu fotografie vložte adresu prodejny a popis slevy, kterou v rámci programu O2 Extra poskytuje. Tedy informace uvedené u každé prodejny na mapě programu (níže na screenshotu jsme je označili červeně).
 • Soutěž začíná uveřejněním článku, končí v neděli 2. prosince 2012 ve 23.59.
 • Soutěž podléhá Všeobecným pravidlům soutěží webových stránek Mladé fronty.
 • Dodatečně doplněné pravidlo:
  Ze soutežě jsou vyloučeni zaměstnanci společností Mladá fronta a.s., Telefónica Czech Republic, a.s. a osoby jim blízké.
 • Dodatečně doplněné pravidlo:
  V případě shodného počtu fotografií u několika soutěžících o pořadí rozhodne průměrné datum vložení všech fotografií konkrétního soutěžícího (nižší datum je lepší).
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Postup ve zkratce: ukázková fotografie, informace z mapy, upload do správné kategorie v Galerii. Výsledek je zde.

Ceny

Diskuze (54) Další článek: BleskMobil spustil válku, předplacenky volají za 2,50 Kč

Témata článku: Soutěže, Inzerce, HTC One, HTC One (E8), HTC One (M8), HTC One X, HTC One X+, HTC Windows Phone 8X, Nokia Asha 300, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Ace 2, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy S III mini, Samsung Galaxy Y, Samsung Galaxy Y Duos, Sony Xperia go, Sony Xperia P, ZTE Skate, Soutěžní snímek, Soutěžní fotka, Ukázková fotografie, Soutěž, Soutěžní fotografie


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 7.1 — bestseller ztenčuje rámečky a sází na HDR obraz

RECENZE: Nokia 7.1 — bestseller ztenčuje rámečky a sází na HDR obraz

** Nokia 7.1 je povedená stylovka vyšší střední třídy ** Znovu láká na čistý systém zapojený do programu Android One ** Lákavou funkcí může být i podpora HDR10 u videa.

Martin Miksa | 23

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

** Konec teorie, často skloňovaná eSIM se v ČR konečně dostává do praxe ** eSIM jsme si poprvé vyzkoušeli u LTE verze hodinek Samsung Galaxy Watch (46mm) ** Jak eSIM vypadá, a jak probíhá její samotná „instalace“?

Martin Chroust | 45

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 3 — bezrámečkový slider je závanem budoucnosti i nostalgie

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 3 — bezrámečkový slider je závanem budoucnosti i nostalgie

** Xiaomi Mi Mix 3 je slider, který se téměř zbavil rámečků ** Výsuvná část ukrývá duální selfie kamerku a blesk ** Telefon rovněž nabídne špičkovou výbavu a fotoaparát

Martin Miksa | 5

RECENZE: Samsung Galaxy A7 (2018) — Tři oči vidí víc

RECENZE: Samsung Galaxy A7 (2018) — Tři oči vidí víc

** Samsung se poprvé pouští do světa trojitých fotoaparátů, u následného modelu však přidá ještě jednu čočku ** Jeho prvotina spadá do střední třídy, takže budete muset udělat několik kompromisů ** Tři čočky pomůžou s focením budov a s věrohodnějším rozmazáním portrétových snímků

Martin Chroust | 43

RECENZE: Sony Xperia XZ3 — Japonci jsou zpátky v extralize

RECENZE: Sony Xperia XZ3 — Japonci jsou zpátky v extralize

** Sony výrazně zmodernizovalo vlajkový model ** OLED displej patří mezi nejlepší na trhu ** Opět se zlepšil i fotoaparát

Jan Láska | 102

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

** Kvalitní střední třída s protáhlým displejem ** Stejný jako Honor 9 Lite, přesto se liší v drobnostech ** Fotoaparát už se barev nebojí

Martin Herodek | 11