Velká vánoční soutěž o 10 smartphonů od O2

Vyzkoušejte naši Velkou vánoční soutěž, vyrazte do ulic a zahrajte si o 10 smartphonů od O2.

Ve spolupráci se společností Telefónica vám přinášíme velkou vánoční soutěž o 10 smartphonů. Váš úkol je jednoduchý – vyfoťte se před prodejnou zařazenou do programu O2 Extra výhody. Kdo bude mít takových fotek nejvíce, získá Samsung Galaxy S III a smartphony máme i pro devět dalších v pořadí.

Klepněte pro větší obrázek 
Takových prodejen je na celém území ČR momentálně 1 356. Tu nejbližší si můžete najít na mapě.

Pravidla soutěže

 • Soutěžní úkol: Vyfoťte se před prodejnou z programu O2 Extra výhody (viz www.O2extravyhody.cz). Co prodejna, to jedna soutěžní fotka, vždy ta samá osoba.
  Doplněno: Ne všechny prodejny firem zařazených do programu O2 Extra výhody jsou uvedené na odkazované mapě. Uvedení/neuvedení konkrétní prodejny na mapě tedy není rozhodující.
 • Z osoby stačí obličej, ale prodejna musí být jasně rozpoznatelná. Ať už je na ulici, nebo v obchodním centru, vyfoťte průčelí prodejny – raději s částí okolních budov/obchodů, pouze logo nám rozhodně stačit nebude.
 • Úpravy fotek v grafickém editoru jsou zakázané (výjimkou je zmenšení fotografie).
 • Vyhrazujeme si právo vyřadit snímky, na kterých není možné jednoznačně identifikovat uvedenou prodejnu.
 • Soutěžní snímek vložte do sekce Soutěž s O2 v Galerii MobilMania. Zařazení do jiné sekce, nebo chybějící popis jsou důvodem pro vyřazení fotografie ze soutěže. K vložení fotografie je nutné přihlášení (jedná se o stejnou kombinaci jméno+heslo, jako na MobilMania.cz). Jeden soutěžící vkládá své soutěžní fotografie pod jedním uživatelským účtem.
  Připomínáme: do Galerie je možné vkládat pouze fotky pořízené mobilním telefonem.
 • Do popisu fotografie vložte adresu prodejny a popis slevy, kterou v rámci programu O2 Extra poskytuje. Tedy informace uvedené u každé prodejny na mapě programu (níže na screenshotu jsme je označili červeně).
 • Soutěž začíná uveřejněním článku, končí v neděli 2. prosince 2012 ve 23.59.
 • Soutěž podléhá Všeobecným pravidlům soutěží webových stránek Mladé fronty.
 • Dodatečně doplněné pravidlo:
  Ze soutežě jsou vyloučeni zaměstnanci společností Mladá fronta a.s., Telefónica Czech Republic, a.s. a osoby jim blízké.
 • Dodatečně doplněné pravidlo:
  V případě shodného počtu fotografií u několika soutěžících o pořadí rozhodne průměrné datum vložení všech fotografií konkrétního soutěžícího (nižší datum je lepší).
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Postup ve zkratce: ukázková fotografie, informace z mapy, upload do správné kategorie v Galerii. Výsledek je zde.

Ceny

Diskuze (54) Další článek: BleskMobil spustil válku, předplacenky volají za 2,50 Kč

Témata článku: Soutěže, Inzerce, HTC One, HTC One (E8), HTC One (M8), HTC One X, HTC One X+, HTC Windows Phone 8X, Nokia Asha 300, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Ace 2, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy S III mini, Samsung Galaxy Y, Samsung Galaxy Y Duos, Sony Xperia go, Sony Xperia P, ZTE Skate, Ukázková fotografie, Soutěžní úkol, Soutěž


Určitě si přečtěte

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 47

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 14

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62