Velké novinky v Pokémon Go: 5. generace, legendární Jirachi a shiny MewTwo

Do mobilní hry Pokémon Go se brzy dostanou ultra bonusy za splněné globální cíle při pořádání Go Festů v Americe, Evropě a v Asii. Bonusy se dělí do tří týdnů. V tom prvním, který trvá od 2. do 9. září, se budou z 10km vajec klubat písmena U, L, T, R a A pokémona Unown, všechna vejce se budou klubat dvakrát rychleji, a to po celé tři týdny. Do raidů se vrátí legendární Raikou, Entei a Suicune, ve hře se navíc objeví dva noví shiny pokémoni - Sentret a Gligar.

V týdnu od 9 . do 16. září se budou ze 7km vajec klubat regionální pokémoni Farfetch'd, Kangashkhan, Mr. Mime a Tauros, kteří se budou líhnout i v shiny podobě. V raidech se ukáží různé formy pokémona Deoxys, vůbec poprvé mimo EX raidy. V týdnu od 16. do 23. září se do raidů zase vrátí MewTwo, který může být shiny, navíc se speciálním útokem Psystrike. Současně se ve hře objeví pokémoni páté generace, v raidech bude pokémon Klink (může být i shiny), v terénu se pak mezi nové shiny novinky zařadí Patrat a Lillipup.

Ode dneška již navíc běží speciální research, jehož výsledkem je možnost odchycení legendárního pokémona Jirachi. Ti, kteří se již letos zúčastnili Go Festu, nakonec neodchytí dalšího ale dostanou bonusové candy pro vylepšení toho stávajícího. Září tedy bude, s ohledem na akce ve hře Pokémon Go, dost zajímavé.

Podívejte se na shrnutí německého Go Festu:

Zdroj Pokemongolive

Diskuze (1) Další článek: HONOR 20 PRO v prodeji. Model, který získal EISA ocenění

Témata článku: Android, Mobilní hry, Pokémon GO, iOS, Bonus, Rozšířená realita, Amerika, Vejce, Velká novinka, Go Fest, Novinka, Generace, Globální cíl, Září, Evropa, Unown, Asie, Raikou, Jirachi


Určitě si přečtěte

RECENZE: Motorola One Vision – Android One v protáhlém provedení

RECENZE: Motorola One Vision – Android One v protáhlém provedení

** Průstřel zabírá zbytečně moc místa, výřez by byl lepší ** Na střední třídu více než štědré úložiště a podpora paměťovek navrch ** Ve všech směrech vyvážený telefon boduje cenou a Androidem One

Martin Herodek | 31

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

** Samsung se letos zaměřil na střední třídu, a my jsme otestovali další výsledek jeho snažení ** Galaxy A50 vás naláká na skvělý displej, velkou baterii a trojitý fotoaparát ** Plastová konstrukce nevadí, vůbec poprvé jsme si Samsungů vyzkoušeli optickou čtečku otisků prstů.

Martin Chroust | 10