Veo - mini kamera pro kapesní počítače

Majitelé kapesních počítačů s PalmOS a Pocket PC systémem mohou nyní zakoupit povedenou mini kameru Veo Photo Traveler.
Veo - mini kamera pro kapesní počítače

Klepněte pro větší obrázekSpolečnost Veo představila minulý měsíc dva miniaturní digitální fotoaparáty pro kapesní počítače. SD verze se jmenuje Photo Traveler for Palm a verze Compact Flash nese název Photo Traveler for Pocket PC. Z názvu je zřejmé, pro které typy kapesních počítačů je určena SD a CF varianta kamery. 

Obě kamerky mají stejný senzor s rozlišením 640 x 480 pixelů (VGA). Uživatel ovšem může volit i mezi nižším rozlišením 320 x 240 pixelů (QVGA). Displej „kapesáku“ slouží při fotografování jako hledáček. Objektiv kamery lze natáčet buď směrem od uživatele nebo směrem k uživateli. Toho lze využít při zhotovení vlastní podobizny.

Klepněte pro větší obrázekKamera pro počítače se systémem PalmOS od verze 4.0 ukládá obrázky do svého vlastního formátu a do formátu JPEG jsou následně zkonvertovány až při samotné synchronizaci s počítačem. Nyní je k dispozici pouze verze pro Windows, ale ani uživatelé počítačů s nakousnutým jablíčkem nepřijdou zkrátka – verze pro ně se připravuje.

Kamera pro Pocket PC ukládá obrázky rovnou do formátu JPEG a na rozdíl od konkurenční platformy lze pořizovat i krátká videa. V budoucnu se má objevit kamera i ve verzi SD pro Pocekt PC. 

Kamery dostanete v hliníkovém pouzdře za cenu 99,99 dolarů.

Témata článku: Windows, Smartphony, Software pro mobily, Kapesní počítač, Min, Kamera, Počítač

Určitě si přečtěte

Apple iPhone 8: každoroční upgrade ve stejném těle [recenze]

Apple iPhone 8: každoroční upgrade ve stejném těle [recenze]

** Tělo je prakticky stejné, až na skleněná záda ** Procesor je bestie, Apple předběhl konkurenci na řádný kus ** S designem si výrobce moc hlavu nelámal

Dnes | Michlovský Jakub | 14

Windows 10 Fall Creators Update: Mnoho povyku (skoro) pro nic

Windows 10 Fall Creators Update: Mnoho povyku (skoro) pro nic

** Máme tu další velkou aktualizaci Desítek ** Dramatické novinky ale nečekejte ** Jsou to povětšinou jen naprosté drobnosti

Dnes | Polesný David, Čížek Jakub | 4