Věrnostní T-Mobile Club končí, přichází Top program pro bohaté

Náš druhý největší operátor ruší svůj věrnostní program T-Mobile Club. Místo něj nastupuje Top program, který nabízí podobné výhody, ovšem za mnohem náročnějších podmínek. Abyste měli nárok na klubovou kartu, musíte měsíčně provolat minimálně čtyři a půl tisíce.
Věrnostní T-Mobile Club končí, přichází Top program pro bohaté

Mobilní operátoři pomocí tzv. věrnostních programů oceňují své zákazníky za jejich loajalitu při využívání služeb. V českých končinách známe T-Mobile Bonus či Eurotel Benefit, Oskar se klasickým věrnostním programům zatím vyhýbá. Programy fungují na principu sbírání bodů, za které si potom můžete vybrat určitou odměnu ve stylu dárkových předmětů, různých slev na mobilní telefony či poukázek na večeři a mnoha dalších.

Mění se karty

T-Mobile měl dosud dva věrnostní programy: T-Mobile Bonus a T-Mobile Club. Zatímco první z nich je postaven na sbírání bodů, druhý má poněkud odlišný charakter. T-Mobile Club nabízel všem paušálním zákazníkům klubovou kartu, za kterou bylo možné uplatňovat slevy ve vybraných obchodech a při nejrůznějších službách. K dispozici byly dvě karty - střibrná a zlatá. Jejich přidělení záviselo na zvoleném tarifu, jejich využívání se lišilo procentem slevy, přičemž vyšší slevu nabízela samozřejmě zlatá karta. Ta měla i další výhody jako vstup do různých obchodních klubů (např. ABC na Ruzyni) apod. Tento program je už ale minulostí.

T-Mobile se rozhodl, že T-Mobile Club zruší a nahradí jej Top Programem, což je něco podobného, ale jak už sám název říká, jedná se spíše o záležitost pro horních deset tisíc. Současným zákazníckým kartám programu T-Mobile Club končí jejich platnost, nové se už nebudou vydávat, stejně jako se můžeme rozloučit věrnostním programem, který byl určen pro všechny. Podmínky členství v Top Programu jsou totiž nastaveny opravdu hodně vysoko.

Top Program je určen pouze pro soukromé či firemní zákazníky s paušálním programem. Překvapujícím elementem je ovšem nutnost mít po dobu jednoho roku účet za služby vyšší než 4 500 Kč za měsíc. Členství je navíc možné získat pouze jednou ročně, T-Mobile posuzuje potřebnou "bonitu" zákazníka ke konci října a právě od tohoto data je uživatel při splnění podmínek automaticky zařazen do programu. Členství pak trvá po dobu platnosti klubové karty, což je pouhý rok. Jakmile platnost skončí,  zákazník je opět "prolustrován" a v případě splnění podmínek se znovu automaticky stává členem. Karta je pak znovu přidělena nejpozději do konce října daného roku.

Co za to

Pokud tedy měsíčně provoláte více než závratné čtyři a půl tisíce korun, podívejte se, jakým způsobem vás T-Mobile za vaši výřečnost odmění. Nejprve jsou připraveny slevy na produkty ze samotného portfolia operátora:

  • 10 % na nákup sad Twist
  • 15 % na nákup SIM karet Twist
  • 10 % na nákup příslušenství
  • 15 % na příslušenství k mobilům od společnosti CPA

Dále obdržíte bezplatné pojištění mobilu proti krádeži u pojišťovny Generali, přičemž na jednu Top kartu se vztahuje pojištění jednoho telefonu. Extrémně čtivým zákazníkům bude zdarma zasílán čtvrtletník T-Mobile Impuls o novinkách v mobilní komunikaci a dalších zajímavých tématech.

Také jsou připraveny výhody pro volný čas a sport:

  • volný vstup do Airline Business Club na letišti v Praze Ruzyni
  • sleva ve výši 18 % na nákup vstupenek v multikinech Village Cinemas
  • sleva ve výši 20 % na členský poplatek v Golf Clubu Resort Paradise v Benátkách nad Jizerou

Pro bohaté

To je ale v postatě vše. Čekali jste volné letenky, volné minuty pro telefonování či telefony za korunu? Bohužel, zatím se v nabídce Top Programu nic podobného nenachází. Pokud ovšem sbíráte body v programu Bonus, můžete pokračovat dál, tento program samozřejmě nekončí. Jen klubové karty se už nedostanou k normálním uživatelům tariů u T-Mobilu, ale pouze k úspěšným podnikatelům a top manažerům. Ostatně název Top Program je přiléhavý.


Informace na internetu

Diskuze (26) Další článek: U amerického T-Mobilu začíná víkendové volání zdarma už o čtvrteční půlnoci

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Mobil, Program, Pouhý rok, Club, Věrnost, Splnění podmínek


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31