Vertu Constellation Quest Ferrari: čistý luxus

Máte-li zbytečného čtvrt milionu, jezdíte ve Ferrari a chybí vám nějaký ten reprezentativní mobil, pak byste měli zauvažovat o novém Vertu.

Společnost Vertu uvedla na český trh další kousek z luxusní řady Constellation Quest s QWERTY klávesnicí. Model s logem Ferrari se pyšní typickým designem Vertu a nabídne specializované služby, spojené přímo s Ferrari. Prazákladem tohoto modelu je po funkční stránce, stejně jako u celé řady Constellation Quest, chytrá symbianová Nokia E72.

Inspirací pro design telefonu byl automobil Ferrari 458 Italia. Výrazným rysem nového modelu Vertu je znak koně, Cavallino Rampante, vyrobený z leštěné nerezové oceli a zasazený do titanového krytu baterie. Logo Ferrari je vyražené do kůže na přední části telefonu. Každý telefon Constellation Quest Ferrari je ručně vyráběný z nejluxusnějších materiálů, jako je leštěný krystal safíru, teletina Ferrari a leštěná černá keramika.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Analogové hodiny na displeji Constellation Quest Ferrari byly inspirovány charakteristickým otáčkoměrem vozu Ferrari 458 Italia. V atraktivním designu ukazují svému majiteli čas v jeho domovské zemi. Navíc upozorňují na aktivní schůzky naplánované na konkrétní den, jež se automaticky aktualizují z kalendáře telefonu. Novou sadu vyzváněcích tónů získalo Veru přímo z živých nahrávek Ferrari 458 Italia na testovacím okruhu.

S uvedením nového Constellation Quest Ferrari byla představena nová škála služeb. Tento telefon se pro svého majitele stává vstupní branou do světa Ferrari, i když třeba nejezdí v tomto automobilu. Stisknutím tlačítka Cavallino na přední straně telefonu získá přístup k exkluzivnímu mobilnímu obsahu Ferrari. Konkrétně jde o historické i současné články a obrázky, které byly převzaty z tzv. The Official Ferrari Opus, což je uznávaná publikace, vydaná v limitované edici, představující exkluzivní výběr z historických archivů Ferrari.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Majitelé telefonu Constellation Quest Ferrari se také mohou zúčastnit akcí spojených se značkou po celém světě. Přehled těchto akcí bude pravidelně aktualizován na základě celoročního rozvrhu Ferrari. Již z předchozích telefonů známá služba Vertu City Brief nyní navíc přináší seznam nejbližších prodejců Ferrari i autorizovaných autoservisů a servisních center. Zajišťuje tak celosvětový přístup k Ferrari bez ohledu na to, kde se zákazník právě nachází.

Telefony Veru v ČR prodává specializovaný butik v pražské Pařížské ulici. Koncová cena telefonu Vertu Constellation Quest Ferrari je 259 000 Kč.

Témata článku: Symbian, Vertu, Luxus, Nokia E72, Vertu Constellation, Předchozí telefon, Quest, Mobilní obsah, Známá služba

Určitě si přečtěte

Mobilní revoluce není jen iPhone. Také Android už je s námi 10 let

Mobilní revoluce není jen iPhone. Také Android už je s námi 10 let

** V příštích dnech oslavíme 10 let od veřejné premiéry Androidu. ** Spoluutvářel to, co dnes považujeme za moderní smartphone... ** ...ale inspiraci iPhonem v počátcích popře jen těžko.

28.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 10

Mobily s logem Google: 10 let od prvního prototypu po Pixel 2

Mobily s logem Google: 10 let od prvního prototypu po Pixel 2

** První Android jsme zkoušeli před deseti lety v emulátoru. ** Tehdejší prototyp měl k dnešnímu smartphonu daleko. ** Přišla řada Nexus, pak Pixel a Google vždy udržel punc výjimečnosti.

23.  10.  2017 | Kůžel Filip, Kovaczicz Johanna | 12

Hejt na iPhone X: Názor zklamané iOvce

Hejt na iPhone X: Názor zklamané iOvce

** Názory na iPhone X se různí od adorace po nenávist ** Dnes pro vás máme velmi negativní názor zklamaného fanouška ** Připravte se, bude to bolet. Co všechno je na iPhonu X špatně?

25.  9.  2017 | Vojáček Jiří | 265