Vertu: exkluzivní fotografie exkluzivních mobilů

V nedávné době proběhla světem vlna nadšení nad luxusním telefonem Nokia respektive Vertu. Kromě dvou fotografií, které nabídl sám výrobce, nebyly tehdy k dispozici žádné další. Proto jsme rádi, že vám jako první v Česku můžeme nabídnout další povedené fotografie a podrobné informace.
Vertu: exkluzivní  fotografie exkluzivních mobilů

Luxusní telefony Vertu patří do skupiny mobilů snů; jednak svou cenou a - v neposlední řadě - také svými možnostmi. Jsou určeny pro zhýralé zbohatlíky, kteří potřebují své okolí stále ohromovat. Obyčejný člověk na ně nikdy mít nebude a možná proto nás tolik lákají.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Zlatníkův sen

Design je jedinečný a nepodobný žádnému jinému modelu na trhu, což se dalo předpokládat. Materiály užité na výrobu telefonu musíme hledat v tabulce drahých kovů. Sami uznejte, zdalipak následující výčet je obvyklý: nerezová ocel, 18 karátové bílé nebo žluté zlato a platina. Jelikož se bude upgradovat pouze vnitřek telefonu, musí být schránka co nejodolnější. Například displej je zhotoven ze safírového skla, které snad nelze ani poškrábat a lem telefonu s krytem baterie je keramický. Zbytek schránky by měl být v kombinaci platiny a nerezové oceli.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Peníze jsou až na druhém místě

Nadstandardní jsou i služby, které nabízí pro své VIP uživatele. Majitelé mobilního telefonu Vertu mají snadný přístup k rezervacím hotelů, lístků do divadel a restauracím. Kromě služeb existuje ještě asistent v nouzi, který se o vás postará například při problémech na dovolené.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Poezie v podání mobilu značky Vertu.

Všude na příjmu

Nesmrtelný telefon lze použít celkem na pěti kontinentech s podporou GSM v pásmu 900 a 1900 MHz. Jestliže hledáte frekvenci 1800 MHz tak ji nenajdete. Ačkoli je telefon technicky na výši, neumí tři pásma jako například telefony Ericsson. Proto bych doporučil uživatelům našeho nejmladšího operátora, aby se poohlídli po jiném telefonu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
V pravo lze vidět vysouvací anténu.

Je to macek

Za povšimnutí stojí hmotnost a rozměry telefonu. Kdo očekával další přírůstek do rodiny kolibřích telefonů, které Nokia umí, bude zklamán. Telefon není žádný drobek, na jeho váze se podepisují kovy použité na nesmrtelný obal. Je to prostě pořádný telefon s váhou 215 gramů. Rozměry jsou 122 x 42 x 15,5 milimetrů. Baterie telefonu zaručuje úctyhodných šest hodin hovoru a 200 hodin v pohotovosti.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek¨
Zajímavý pohled na zadní stranu přístroje. Na pravo je elegantní stolní nabíječka.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Stylový telefon musí mít i stylové a hlavně drahé doplňky.

Klepněte pro větší obrázek
Jen tak pro zajímavost. :)

Tak jak se vám Vertu líbí? Máte nutkání si na něj našetřit?


Poznámka: Fotografie nám poskytl Paul Matt, který je autorem serveru Threegmobile. Svolení publikovat tyto fotografie dal pouze nám, takže nikde jinde na Internetu byste je neměli v této podobě nalézt.

Diskuze (28) Další článek: Alcatel: pár obrázků mobilní budoucnosti

Témata článku: Nokia, Vertu, Mobil, Foto, Obyčejný člověk, Fotografie

Určitě si přečtěte