Více než aktuálně: Motorola a její novinky pro rok 2003

Včera odhalila v Šanghaji Motorola svou modelovou řadu pro rok 2003. Všechny její nové modely jsou něčím zajímavé a určitě potěší i naše uživatele. Kompletní přeled novinek. Doplněno o obrázky.
Více než aktuálně: Motorola a její novinky pro rok 2003

Čínské město Šanghaj zažívá v těchto hodinách jednu premiéru mobilního telefonu za druhou. Za vším stojí Motorola a její modelová řada pro rok 2003.  I když jsou zatím informace o nových modelech jen kusé, dávají tušit, že nové modely pod křídly Motoroly budou mít něco do sebe. Ať už se jedná o podporu technologie Bluetooth nebo o plošné rozšíření Javy v jejích mobilech.

Zde je stručný výčet nových mobilů, který doporučuji porovnat s již dříve publikovanou nabídkou pro rok 2003:  

Motorola E365

Tento lehký mobilní telefon nabízí především zabudovanou kamerku, s níž bude možné pořizovat fotografie. Informace se zmiňují o možnosti připojit k obrázku i hlasovou zprávu a to ukazuje na MMS zprávy. Na trhu se objeví až v druhé polovině tohoto roku.

Motorola V600

Další z novinek nese označení Motorola V600 a pochlubit se může velkým displejem s podporou 64 000 barev. Displej je vhodný k zobrazení fotografií a proto najdete v telefonu aplikaci  - album fotografií, které budete moci kdykoli a komukoli ukázat. Fotografie lze přiřadit i k jednotlivým kontaktům v seznamu. Novinkou je podpora technologie Bluetooth. Na pultech se objeví až v druhé polovině roku 2003.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Motorola T725 / A835

Následující dva mobilní telefonu jsou nahlédnutím do blízké budoucnosti, se kterou se sice setkáte již v druhé polovině roku 2003, ale využít jejich potenciál bude moci až později.
Prvním z nich je model označený jako Motorola T725. Podporuje vylepšení sítě GSM – EDGE a hlavně Javu na kterou se hodně spoléhá. Měl by to být, stejně jako následující model, mobil pro požitek z Java her. Společně s druhým modelem Motorola A835 (určen pro UMTS) bude připraven pro přehráván videa. S oběma se setkáte nejdříve v druhé polovině roku 2003.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Motorola V295

Optimální mobilní telefon pro zprávy všeho druhu. Kromě textových zpráv nabízí i obrázkové (nejspíše MMS) a to díky integrované kamerce. Jako nadstandard nabízí IM - Instant Messaging, tedy nějakou obdobu populárního programu ICQ. Setkáte se s ním již v první polovině tohoto roku.

Motorola  A388c

Stejné služby by měl nabídnout i model A388c, který je rozšíří i o barvy. Jeho displej se vyznačuje nabídkou 65 000 barev. Kromě funkcí jako u předchozího modelů můžete očekávat i klienta elektronické pošty, který nabízí až pět profilů nastavení. Setkáte se s ním v první polovině roku 2003.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Motorola C350

Další model jsme vám již představili. Vychází z modelů řady C330 a vylepšuje je o barevný displej a podporu Javy. Samozřejmostí jsou i výměnné kryty.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Motorola E380

Posledním přestaveným modelem je Motorola E380, která je zajímavá svým polyfonním vyzváněním a barevným odlišením vyzvánějícího.

V následujících dnech se budeme jednotlivým modelům věnovat podrobněji.

Témata článku: Motorola, Motorola C350, Motorola V600, Čínské město, Rok, Akt, Stručný výčet, Motor

Určitě si přečtěte

Lenovo Moto Z: netuctová modelka Twiggy [recenze]

Lenovo Moto Z: netuctová modelka Twiggy [recenze]

** Moto Z je velmi štíhlý smartphone s podporou přídavných modulů ** Nešetří ani na vlastní výbavě ** Kladů je většina, chyb jen několik

8.  1.  2017 | Láska Jan | 1

Lenovo Moto Mods: batůžky s extra funkcemi pro řadu Moto Z [recenze]

Lenovo Moto Mods: batůžky s extra funkcemi pro řadu Moto Z [recenze]

** Moto Mods je první modulární systém, který dává smysl ** Moro Mods půjdou použít i s budoucími modely Moto Z ** Cena je vysoká, pro Moto Mods musíte najít využití

21.  12.  2016 | Vrbacký Jakub | 10

Vybrali jsme 11 smartphonů s nejvýhodnějším poměrem ceny a výkonu

Vybrali jsme 11 smartphonů s nejvýhodnějším poměrem ceny a výkonu

** Jaký vybrat model, aby příliš nestál, ale byl dostatečně kvalitní? ** Vybíráme 11 nejvýhodnějších smartphonů ** Připravte si pět až deset tisíc korun

19.  12.  2016 | Láska Jan

Lenovo Moto Z Play: transformer, co konečně dává smysl. S Moto Mods, i bez nich [recenze]

Lenovo Moto Z Play: transformer, co konečně dává smysl. S Moto Mods, i bez nich [recenze]

** Výborně vybavený smartphone za rozumnou cenu ** Rozšiřitelnost i změna vzhledu za pomocí Moto Mods ** podpora pro dvě SIM a micro SD kartu zároveň

11.  12.  2016 | Vrbacký Jakub | 20

Skládačka, která dává smysl. Moto Z a všechny Moto Mods v jednom videu

Skládačka, která dává smysl. Moto Z a všechny Moto Mods v jednom videu

** Modulární mobil zkoušel Google i LG, ale za správný konec to bere až Lenovo/Moto ** Smartphony Moto Z a Z Play jsou skvělé samy o sobě ** Moto Mods fungují jako nenásilný bonus

8.  12.  2016 | Kůžel Filip, Láska Jan | 8