ViralMobil: prvně Debilní kecy, teď virtuální operátor

Měli nekonečně Debilní kecy, teď se sami pouštějí do byznysu a spouštějí virtuálního operátora, který je cool. Bohužel má poplatky, které rozhodně cool nejsou.
ViralMobil: prvně Debilní kecy, teď virtuální operátor

Viral Brothers je duo specializující se na tvorbu videí a jejich virální šíření (tedy takové, kdy si odkazy lidé předávají sami). Proslavila je série Debilní kecy (viz YouTube), po prvních úspěších začali ke svým videím připojovat reklamu a teď se do byznysu pouštějí sami – zakládají virtuálního operátora.

ViralMobil provozuje své služby v síti T-Mobile a začíná s jedinou předplacenou kartou. Ceny jsou obdobné jako u virtuální konkurence, kazí je ale udržovací poplatek 37 Kč, který každý měsíc zaplatí každý uživatel bez ohledu na svoji aktivitu (někteří virtuálové poplatek účtují pouze neaktivním uživatelům). Vysoký je také poplatek za přenos kary k ViralMobil: 370 Kč. Ani s novým číslem si příliš nepomůžete, tam se pro změnu platí 111 Kč za aktivaci.

Klepněte pro větší obrázek 
Kompletní ceník služeb najdete zde.

Účtování hovorů je 60+1, tedy první minuta se vždy platí celá, pak už to jde po sekundách. Nastavení služeb a informace o kreditu získáte v samoobsluze. Datové balíčky vidíte výše v ceníku, platí měsíc od zakoupení. S nejlevnějším balíčkem se data po vyčerpání FUP zastaví, u ostatních se pokračuje dál rychlostí sníženou na 16 kbit/s.

Kartu si můžete koupit přímo na viralmobil.cz, do budoucna by měl přibýt osobní odběr. Dostanete nanoSIM a redukce na micro- a stále ještě nejběžnější miniSIM. Kredit se bude dobíjet přes terminály Sazky, bankovním převodem, nebo platební kartou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Buďte cool, nenoste ponožky v sandálech a volejte s ViralMobil. Takové je základní sdělení nového virtuála. Prodá alespoň těch 5 000 podepsaných SIM karet?

Témata článku: Virtuální operátoři, Bankovní převod, Virtuální operátor, Operátor

89 komentářů

Nejnovější komentáře

  • honzatrx 19. 8. 2013 14:29:18
    Tohle si pořídí jen zaostalý mentál, totální looser nebo pár nadržených...
  • Michal Tomáš 15. 8. 2013 8:07:56
    Teď už si může udělat virtuálního operátora snad každý. Jdu si taky...
  • Majk 13. 8. 2013 1:08:28
    Z debilních keců další debilní "operátor". :D
Určitě si přečtěte

Virtuálové chtěli zpoplatnit roaming, ČTÚ jim nevyhověl

Virtuálové chtěli zpoplatnit roaming, ČTÚ jim nevyhověl

** Vectone mobile, Odorik a Laudatio chtěli účtovat příplatky v roamingu ** ČTÚ shledal žádosti o příplatek za roaming jako nedůvodné ** Jde o první žádosti tuzemských virtuálů, určitě ne o poslední...

20.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 30

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan


komerční sdělení

Komerční sdělení