Visor mimo USA až příští rok

Visor má značné problémy se splňováním dodávek a nyní omezil dodávky do zahraničí.
Visor mimo USA až příští rok
Visor má značné problémy se splňováním dodávek a nyní omezil dodávky do zahraničí. Visor je novým počítačem do dlaně od firmy Handspring (v jejím čele jsou zakladatelé Palm Computing) s operačním systémem PalmOS. Donna Dubinská, výkonná ředitelka Handspring, ve svém omluvném dopise popisuje, jak se vlastně věci mají. Pokud jste mimo USA, můžete čekat svého Visora až příští rok, pokud jste v USA, není to o moc lepší – dodací lhůty jsou 4–6 týdnů, a tak je nyní již pozdě kupovat Visora na Vánoce.

Živě komentuje: Extrémní poptávka po Visorech rozhodně Handspring těší a mrzí zároveň. Teprve nyní se dostávají ke slovu objednávky z půlky října a zájemci mimo USA mají smůlu. Trochu vybočuje Kanada, kam již objednané modely vyrazí, nové bude možné objednávat až po novém roce. Jestli tedy u nás někdy Visor uvidíme, bude to zřejmě až v únoru, pokud si jej někdo nenechá objednat na americkou adresu s následným posláním k nám do republiky. Visor dokazuje, že hlad po PDA tu je, stačí dobrý produkt a prodává se jako divý. Kdyby měl podobné problémy nějaký výrobce strojů s Windows CE, bylo by to jistě jiné.

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC, USA, Rok, Příští rok

Určitě si přečtěte

Healbe Gobe 2: náramek, který může změnit pravidla hry [recenze]

Healbe Gobe 2: náramek, který může změnit pravidla hry [recenze]

** Healbe GoBe 2 přináší na trh funkce, které nikdo jiný nenabízí ** Technologie Flow dokáže změřit přijaté kalorie automaticky ** Jako jeden z prvních vám GoBe 2 změří i krevní tlak

19.  10.  2017 | Měchura Milan | 10

Revoluce, kterou nikdo nežádal. ZTE Axon M je „první skládací mobil na světě“

Revoluce, kterou nikdo nežádal. ZTE Axon M je „první skládací mobil na světě“

** ZTE mluví o revoluci, ale první rozhodně není. ** Práce se dvěma displeji vypadá skvěle, ale není kompromisů až příliš? ** Nejvíce vadí předěl mezi displeji, značné rozměry a malá baterie.

18.  10.  2017 | Kůžel Filip | 25

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2