Vivo NEX 3 dostane 64MPx fotoaparát a superrychlé 120W nabíjení FlashCharge

Vivo v září představí nový topmodel NEX 3. Čínská značka je tak natěšená, že na internet s předstihem uvolňuje střípky, ze kterých si již nyní můžeme poskládat docela slušný obrázek. Smartphone dostane tzv. Waterfall AMOLED displej, který vyplní 99,3 % přední strany, a navíc bude přesahovat i na levý a pravý bok telefonu. Na zádech bude trojice fotoaparátů v kruhovém vystouplém fotomodulu uspořádána do trojúhelníku. Hlavní snímač má nabídnout rozlišení 64 MPx, specifikace dalších fotoaparátů nejsou známy.

Baterie bude mít kapacitu 4 000 mAh a půjde ji zrychleně dobít pomocí 120W nabíjení Super FlashCharge. Podle výrobce má být 4 000mAh baterie dobita z nuly na sto na pouhých 13 minut! A my jsme zvědaví na to, jak bude rychlonabíjení fungovat v reálu. Nebude telefon při tak rychlém nabíjecím cyklu rychle přehřátý? Výkon bude smartphonu dodávat Snapdragon 855 Plus. Více hardwarových detailů by měl výrobce odhalit již za pár dní.

Promo video k připravovanému Vivo NEX 3:

Diskuze (21) Další článek: Pořiďte si novou SIM kartu Sazkamobilu a dostanete 1 GB dat na měsíc zdarma

Témata článku: Vivo, Smartphony, Trojitý fotoaparát, Fotoaparát, AMOLED, Spekulace, Baterie, Nabíjení, Rendery, FlashCharge, Teaser, Vivo NEX, Super FlashCharge, Internet


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 143

RECENZE: Garmin Forerunner 945 jsou hodinky nabušené k dokonalosti. Umí téměř vše!

RECENZE: Garmin Forerunner 945 jsou hodinky nabušené k dokonalosti. Umí téměř vše!

** Tohle je vrchol mezi sportovními hodinkami. ** Forerunner 945 umí prakticky vše, co se sportovního měření týká. ** Navíc jsou lehké a potěší i výdrž kolem 30 hodin při zapnuté GPS.

Pavel Tomek | 24

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 127