Vodafone na Vánoce nadělí Passy. Každý měsíc 7 denních balíčků po celý rok

  • Znáte Vodafone Passy? Zajístí vám surfování bez spotřeby FUP limitu
  • Balíčky budou nově také na 24 hodin a dostanou je všichni
  • Vánoční nabídku doplní výměna prasklého displeje zdarma
Vodafone na Vánoce nadělí Passy. Každý měsíc 7 denních balíčků po celý rok

Od pondělí 19. listopadu bude Vodafone celý rok rozdávat svým zákazníkům dárky, každý jich může získat více než 80. Paušální zákazníci i předplacenkáři si mohou aktivovat 7 denních Passů libovolného druhu každý měsíc, a to až do 18. listopadu 2019.

Můžete využít Social Pass (Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter), Video Pass (YouTube, Netflix, sledování TV plus dalších 15 aplikací). Music Pass (Apple Music, Spotify) a podobně poslouží také Chat Pass, který se týká například aplikací WhatsApp a Facebook Messenger. Novinkou je Cloud Pass pro zálohování fotek a jiných souborů.

 

Denní Passy jsou připraveny pro firemní i nefiremní zákazníky v aplikaci Můj Vodafone, říct si o ně musíte do 20. ledna 2019! Zde si také pokaždé vybraný Pass aktivujete. Dárek mohou využívat zákazníci s tarifem i předplacenou kartou, ale vždy je třeba mít aktivní měsíční datový objem. Tedy musíte mít placená data.

Klepněte pro větší obrázek
Dárky jsou letos opět pro všechny, stačí si o ně říct.

Křup...

Další vánoční dárek potěší hlavně všechny smolaře, kteří si rozbijí displej u svého nového telefonu. Vodafone přináší na český trh unikátní nabídku, a to výměnu prasklého displeje zdarma do tří měsíců od koupě telefonu. Nabídka se týká přístrojů pořízených v období od 1. listopadu 2018 do 20. ledna 2019.

Kromě toho mohou zákazníci už od začátku listopadu využít slevy na mobilní telefony. Za jednu korunu je na výběr z pěti různých modelů, jde například o Huawei Y5 2018 nebo Vodafone Smart N9. Pokud tedy upíšete duši.

Diskuze (23) Další článek: Aby všechny zmátl. Samsung si patentoval dvanáct podob displeje „s dírou“

Témata článku: Vodafone, WhatsApp, Facebook, Spotify, Prasklý displej, Instagram, FUP, YouTube, Snapchat, Vánoční nabídka, Netflix, Vánoce, Twitter, Dárek, Apple Music, Vodafone Pass, Balíček, Chat Pass, Displej, Video Pass, Celý rok, Český trh, Passo, Předplacená karta, Unikátní nabídka


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy A40. Seznam má svůj první smartphone. Co to vlastně znamená?

RECENZE: Samsung Galaxy A40. Seznam má svůj první smartphone. Co to vlastně znamená?

** Samsung v ČR prodává hned dvě varianty smartphonu Galaxy A40 ** Jedna z nich je i speciální Seznam.cz Edition ** Rozdíly jsou u obou variant pouze v aplikační výbavě, recenze tedy, až na malé drobnosti, platí pro obě varianty

Martin Chroust | 32

RECENZE: Redmi 7 — když dáte Xiaomi vale, ale to dobré z něj si necháte

RECENZE: Redmi 7 — když dáte Xiaomi vale, ale to dobré z něj si necháte

** Oficiálně to sice není Xiaomi, ale poměr cena/výkon má skvělý ** Dobrá výdrž, pěkné fotky a spolehlivá čtečka jsou hlavní zbraně ** Zklame horší odladěnost prostředí a slabší výsledky videa

Jakub Vrbacký | 18

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Nástupce původního modelu Amazfit podražil a vrhá se tak do nelehkého boje s konkurencí, která za příplatek několika stovek, nabízí o hodně víc funkcí.

Ondrej Papánek | 26