Vodafone potichu zdražil bezúvazkový 10GB tarif o stovku. Pořád se ale vyplatí

Vodafone potichu zdražil bezúvazkový 10GB tarif o stovku. Pořád se ale vyplatí

V květnu za 499 Kč, v červnu už za 599 Kč měsíčně. Vodafone zdražil bezúvazkový tarif Data 10 GB, který původně nabízel pouze vybraným uživatelům ve formě reklamy na sociálních sítích. Později tarif zařadil do běžné nabídky a zájemci ho mohou nalézt i na stránkách operátora, ale jen s použitím přímého odkazu.

Klepněte pro větší obrázek

Stejně potichu, jako se v květnu tarif objevil, došlo v červnu k jeho zdražení o stokorunu. Nevíme, zda to bylo v reakci na podobně koncipovaný tarif T-Mobilu, který stojí 549 Kč, ale konkurence v rámci něj nabízí pouze 100 volných SMS (Vodafone má SMS neomezené), nebo zda zdražení souvisí s tento týden představenou novou generací Red tarifů. Ty začínají cenově právě na 599 Kč a Vodafone nejspíš nechtěl, aby byl jeho (byť „polotajný“) tarif Data 10 GB výrazně výhodnější.

I po zdražení jde v kontextu českého trhu stále o zajímavou nabídku, zejména s ohledem na to, že je bezúvazková a můžete ji tedy kdykoli bez doplácení sankcí vypovědět. V ceně měsíčního paušálu je kromě 10 GB dat (nezpomalených, nerozkouskovaných do mobilní aplikace) také 100 minut volání a neomezené SMS. Po vyčerpání volných minut se počítá cena 3,49 Kč za minutu.

Za tip děkujeme čtenáři Alešovi.

Diskuze (46) Další článek: Xperia Ace na živých fotkách. Podívá se nejnovější „Compact“ i mimo Japonsko?

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Mobilní data, Tarify, SMS, Tarif, Vybraný uživatel, Datum, Aleš, Zdražení


Určitě si přečtěte