Vodafone prodloužil studentskou nabídku natrvalo. Neomezená data, volání a SMS za 599 Kč

Vodafone prodloužil studentskou nabídku natrvalo. Neomezená data, volání a SMS za 599 Kč

Vodafone podle očekávání ke 31. říjnu nezruší zvýhodněný studentský tarif #jetovtobě Neomezený, který začal držitelům karty ISIC ve věku do 26 let nabízet v druhé polovině září. Tarif zůstane součástí běžné nabídky operátora natrvalo, nebudou se měnit jeho parametry ani cena. V portfoliu Vodafonu tak budou studentské tarify dva, základní #jetovtobě zůstává také součástí nabídky.

Klepněte pro větší obrázek

#jetovtobě Neomezený

Tento tarif nabízí studentům neomezené volání na všechna tuzemská čísla, neomezené SMS a také neomezený objem dat za paušál 599 Kč měsíčně. Jeden limit zde ale přece jen najdeme – rychlost stahování je omezena na 10 Mbit/s.

#jetovtobě

Základní studentský tarif nabízí stejně jako ten vyšší neomezené volání a SMS. Data jsou omezena limitem FUP v objemu 15 GB, ale po celou dobu „tečou“ maximální rychlostí dostupnou v daném místě sítě Vodafonu. K tomu operátor přidává i balíček Social Pass pro neomezenou komunikaci na sociálních sítích. Cena tohoto tarifu je 499 Kč měsíčně.

Diskuze (21) Další článek: Levný smartphone na hry s velkou baterií. Realme 7 je v prodeji

Témata článku: Vodafone, SMS, Neomezená data, Studentský tarif, Pro mladé, #jetovtobě, Tarif, Nabídka, Data, Operátor, Social Passo


Určitě si přečtěte