Vodafone spustil digitální televizi. Nejnižší tarif vyjde na 150 Kč, ale pouze s internetem od operátora

Vodafone zařadil do své nabídky novou službu internetové televize. Na Vodafone TV naladíte v základním tarifu 55 kanálů, vyšší tarify mají v ceně více než dvakrát tolik programů a službu Videotéka. Lze také využít zpětné zhlédnutí pořadů až 7 dní. Přiobjednat se dá mnoho tematických balíčků. Podmínkou pro fungování služby je pevná internetová přípojka s propustností minimálně 3 Mbit/s.

Televize od Vodafonu běží v základu na set-top boxu, který operátor dává do pronájmu v rámci měsíčního paušálu. Set-top box se propojí s televizorem přes HDMI kabel a podporuje i vysoké rozlišení obrazu ve 4K. Přehrávat pořady lze ale i v rámci aplikace pro chytré telefony a tablety. Zvýhodněná cena tarifů 150, 300, resp. 600 Kč platí pouze při použití s internetem od Vodafonu nebo UPC. Samotná služba Vodafone TV bez internetu pak vyjde na 299, 499 nebo 899 Kč měsíčně podle tarifu.

Klepněte pro větší obrázek

Televize nabízí sledování už odvysílaných pořadů, a to až 7 dní zpětně. Dále je k dispozici nahrávání do cloudového úložiště, díky čemuž jsou nahrávky k dispozici na všech dostupných platformách včetně tabletů a mobilů. Kapacita cloudu je 100 hodin záznamu. Dostupná je i funkce nahrávání všech dílů vybraného pořadu nebo seriálu.

Vodafone TV počítá s tím, že na televizi se budou smět dívat i děti bez dohledu rodičů, proto obsahuje dětskou sekci. Ta umožňuje nastavení věku dítěte a rodičovského PIN kódu. Děti mohou v atraktivním prostředí sledovat vybraný obsah relevantní pro jejich věk a bez zadání rodičovského PIN se nedostanou zpět do plnohodnotné nabídky kanálů.

Klepněte pro větší obrázek

V rámci dočasné nabídky mohou zákazníci ve Vodafone TV naladit od 24. března zdarma některé dětské nebo sportovní kanály. Děti se mohou těšit na kanály NickToons, Nick Jr., Nickelodeon, Minimax, JimJam, Disney Channel, Duck TV nebo Cartoon Network, dospělí ocení bezplatné sportovní programy včetně prémiových kanálů Filmbox. Rozšířená nabídka zdarma bude platit do 14. dubna 2020.

Diskuze (32) Další článek: Samsung Galaxy M21 dorazí i do Česka! Mobil s obří baterií přijde na trh v dubnu

Témata článku: Vodafone, Tarify, UPC, Vodafone TV, Služba, Nejnižší tarif, Filmbox, Internet, Videotéka, Kanál, Cartoon Network, Pořad, Tarif, Digitální televize, Minimax, Operátor


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 106

Jak fotí Samsung Galaxy S20 Ultra? Máme pro vás první ukázkové fotografie!

Jak fotí Samsung Galaxy S20 Ultra? Máme pro vás první ukázkové fotografie!

** 108 MPx v mobilu a k tomu 100× Space Zoom - jak to vlastně funguje dohromady? ** Vůbec poprvé jsme si mohli vyzkoušet focení se Samsungem Galaxy S20 Ultra ** I když do uvedení na trh zbývá ještě dost času, a možná se objeví ještě nějaký update firmwaru, máme pro vás ochutnávku fotografických dovedností nového topmodelu od Samsungu

Martin Chroust | 52